Nokia C6-00 & N97 Mini Portları | Tüm Telefonlar İçin

Sponsorlu Bağlantılar

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
offf anlamadın gitti.... Mediabardaki fotoğraflara tıklayınca bluetoot çıkıyo ya ....

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Ha ım şey eee. Sen v2'den bahsetmiyonmu ?

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
hayır. :zzz: v1 sitil5 yazdım görmedinmi.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
kafa gitti o.o stil5i hatıramıyom o.o.o.o.o

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
:zzz:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
xdxdxdxdxdxdxd

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Gereksiz mesaj yazma! Burası gereksizler değil.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Tamam abi :(

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rambo_FT, tck v1 sitil 5 de media bardaki video/fotoğraf simgesine basınca bluetooth açılıyor.
simge yanlış atılmış. :s

Orjinal ikon pakedinde mediabar simgelerine dokunamıyoruz. En küçük değişiklik sonucu telefon açılmıyor.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Değiştirilmiyormu :o

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye

Orjinal ikon pakedinde mediabar simgelerine dokunamıyoruz. En küçük değişiklik sonucu telefon açılmıyor.

anlıyorum... Ona benzer sorunlar benimde başıma gelmişti. :( (hatta aynısı)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
:ehe

osmanpasa

osmanpasa

Üye
Nokia c6 rm-624 için türkçe dil paketli bir fw hazırlarmısınız. Moda hacke geek yok. orjinal yazılımı türkçe yapın yeter.

Nokia c6 rm612 versiyonunda türkçe dil olan fwler var ama c6 rm624 için orjinal tr yok çünkü.

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Nokia c6 rm-624 için türkçe dil paketli bir fw hazırlarmısınız. Moda hacke geek yok. orjinal yazılımı türkçe yapın yeter.

Nokia c6 rm612 versiyonunda türkçe dil olan fwler var ama c6 rm624 için orjinal tr yok çünkü.

fw lerdeki rm versiyonlarının tek farkı dil dir. Rm624 başka bir ülkenin kodudur.

osmanpasa

osmanpasa

Üye

fw lerdeki rm versiyonlarının tek farkı dil dir. Rm624 başka bir ülkenin kodudur.

Hocam araştırdım. rm612 rm624 arasında farklılık var. Bir şekilde rm612 den tr dil dosyası alınıp rm624 e gömülür ama nasıl yapılır bilmiyorum. Bir ustanın yardımına ihtiyacım var.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
RM 6234 hangi telefonun?

- - - Eklendi - - -

Yalnız peşinen söyliyim C6 portu yok yapılmamazda.

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Hocam araştırdım. rm612 rm624 arasında farklılık var. Bir şekilde rm612 den tr dil dosyası alınıp rm624 e gömülür ama nasıl yapılır bilmiyorum. Bir ustanın yardımına ihtiyacım var.

Fark yok. :zzz: Her kod belirli ülkeleri kapsıyor....

fLuke!

fLuke!

Üye
c6v42 5800 indirdim ofw çıktı ben mi yanlış fwyi attım acaba?ama bende ofw yokki?

- - - Eklendi - - -

yanlış indirmişim:D

fadimercan

Üye
arkadaşlar benim tel nokia 5228 cfw de qt sorunu tamamen çözülmüştür diyor fakat ben kurulumu yaptım sorun devam ediyor ne yapmam gerekiyor...

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Qt sorunu derken? Yüklenmiyormu?...

Üst Alt