Nokia c5-03

• 20 Nisan 2011
  • 2228 Okunma
  • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia c5-03 almayı düşünüyorum. Merak ettiğim soruları var. Yardımlarnzı bekliyorum.

İlk olarak bu telefonun dokunmatiği iyi değil diyorlar ne yönden iyi değil ?

İnternette facebook youtube vs. Video izleniyor mu ?

Telefon menülerde kasma yapıyor mu ? Güncelleme yapınca kasmalar gidiyor mu ?

Sesi nasıl kulaklık olmadan kötü mü cıkıyor ?

Yardımlarınız için teşekkürler.

Yazan: EmreSntrk
  2. verdiğin parayı kesinlikle hak etmeyen bir cihaz ekranı eski resztif ekranlardan bu devirde bu ekranlı telefonlar alınmaz , kapasiittif ekranlı cihazlara bakmanda fayda var , kamerasında otofokus ve makro yok başarılı cekimler yapamazssın , işletim sistemide hantal symbian , internette dolaşmak cok yavaş :oke:bu cihazı almak yerine kapasitif ekranlı android işletim sistemli cihazları almak cok daha iyi olur
    ayrıca bu cihazın kasasında kronik kasa catlama sorunu var burdan bakabilirsin Nokia c5-03 Kasada çatlama var (9 günlük)

3. 5800 modelinin biraz geliştirilmiş bir modeli :oke:

4. Bu fiyattalarda baska tavsiye edebilceğiniz ne var ?

5. galaxy mini , galaxy gio , p503 ,galaxy fit gibi hem kaliteli hemde android işletim sistemli telefonlara bakman daha mantıklı olur :oke:

6. Neden hep samsung öneriyosun. Nokia c5-03ün galaxy miniden tek eksiği android olmaması.

7. :kop:

8. Gülmenin amacı ne ? Bişeyler öğrenmeye calısıyorum. Gülmek yerine acıklasan daha iyi olcak.

9. Arkadaş nokia düşmanıdır kardeşim. Eğer paran varsa ve nokia alacam diyorsan alacağın cihazlar c7-n8 vari telefonlar olsun.Veya htc'nin modellerine bakabilirsin.Samsung bir telefon önereceğim 2 model var Wave(1ve2) ve Galaxy S

10. Yardımın için teşekkürler ama bütçem 600 lira civarı. O fiyatada alınabilcek telefonda fazla iyi olmucağını bende iyi biliyorum. O yüzden biraz arastırarak almaya calısıyorum.

feyloz bunu beğendi.
  11. c5-03 te 128 mb ram varken yukarıdaki önerdiğim p503 te 512 mb ram var , c5-03 ün ekranı rezistif ken p503 ün ekranı kapasitif ve multitouch destegi var , bilmemek ayıp degil arkadaşım yardımcı olurum :oke:

12. Arkadaşım o zaman xperia x10 mini al 600 civarı birşeydi sanırım

13. P503 618 lira. C5-03 480 lira. Bırakta fark olsun.

14. Samsung cu arkadaş bile artık hoss a nokıa düşmanı demiş. Ve aynen öyle sen c503 al rahatına bak.

15. vatan da gecen gün 420 tl ye düşmüştü %25 kampanyalıydı , teknodsa da 599 tl ,
    600 tl ye kadar bütcemvar dedin , 480 tl ye o telefonu almak yerine üzerine 120 tl daha koyup adam gibi bir telefon almak daha iyi degilmi sence de

16. Bakıcam o telefona.

----------Eklendi @ 16:02:19 ---------- Yazıldı @ 16:00:02 ----------

O telefonu almak daha mantıklı dediğin gibi. ama c5-03ü kötülediğin için dedim. Tamam o telefonada bakıcam :oke:

17. Öyle yapmayı düşünüyorum.

18. 41emre41 kötülediğim yok :oke:x10 mini de iyi telefon ancak 2.1 den sonra yazılım destegi malesef gelmeyecek birde ekranı ufak o yüzden tavsiye etmem , lg p503 ise android 2.3 yazılım destegi gelecek :oke:

----------Eklendi @ 16:07:35 ---------- Yazıldı @ 16:05:18 ----------

seni sadece şikayet ediyorum senin seviyene inip , senin gibi laf söylemek bana yakışmaz

19. 5800 Gibi Bir Telefonda Düşünüyorsan Tavsiye Edebilirim !

20. 1-"iyi değil"değil ama i-phoneye göre biraz daha bastırman gerek ama çok da kötü değil yani

2-evet izleniyor ben youtubede hep izliyorum ama faceden izlemek için gerçek faceye girmelisin 0.facebook.com ile değil

3-ara sıra 1-2 snlik kasma yapıyor ama o da telefonun içi çok dolu veya kartında fln az yer varsa kasma oluyor

4-hayır sesi kulaklıksız da güzel olyo ve bi güzel yanı da sesi çok iyi.. Yardım edebildiysem iyi.:evet:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 09:52