Nokia c5-03

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Mini,Gio ve fit galaxylere bakmanda fayda var farkı göreceksin:oke:

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
1-"iyi değil"değil ama i-phoneye göre biraz daha bastırman gerek ama çok da kötü değil yani

2-evet izleniyor ben youtubede hep izliyorum ama faceden izlemek için gerçek faceye girmelisin 0.facebook.com ile değil

3-ara sıra 1-2 snlik kasma yapıyor ama o da telefonun içi çok dolu veya kartında fln az yer varsa kasma oluyor

4-hayır sesi kulaklıksız da güzel olyo ve bi güzel yanı da sesi çok iyi.. Yardım edebildiysem iyi.:evet:

Yardımın için çok teşekkürler.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
hoss ve cehilli nickli arkadaşlar.

Tartışmayı devam ettirmeniz halinde uyarı puanı alacaksınız. Bilginize.

rehisbay17

Üye
s.a. arkadaşlar
her güzelin bir kusuru vardır. bende c5.03 kullanıyorum ve gayet memnunum. arkadaşım sen bütçen ile beraber alacağın telefonu ne amaçla kullanacağını yaz ki ona göre bir telefon tavsiyesi alasın. ben telefonum u hiç kapatmıyordum. dolayısıyla bazen kasma yapabiliyordu. şimdi 2-3 günde bir kapatıp açıyorum ve kasma falan yapmadı. 1 saat 10 dakika sürekli gps programı çalıştırdım yolculuk esnasında yine kasmadı. bana sorarsan bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan birisi. ayrıca SUSMAK TA BİR ERDEMDİR. herkese saygılar.

feyloz

Üye
samsung iyi değil. grafik belleği video belleği falan iyi değil. dıştan özelliklere bakıldığında güzel ama ayrıntı özellikleri hep düşük. (örneğin nokia 5800 ve daha iyi teller gprs class 32 iken samsungun çok daha iyi telleri gprs class 10) bu bi ayrıntı ve samsungun ayrıntıları kötü. sadece ekranı iyi başka bişeyi yok bence. :hmmm

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlarınız için teşekkürler. C5-03 sipariş verdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt