Nokia c5-03

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c5-03
Nokia c5-03 almayı düşünüyorum. Merak ettiğim soruları var. Yardımlarnzı bekliyorum.

İlk olarak bu telefonun dokunmatiği iyi değil diyorlar ne yönden iyi değil ?

İnternette facebook youtube vs. Video izleniyor mu ?

Telefon menülerde kasma yapıyor mu ? Güncelleme yapınca kasmalar gidiyor mu ?

Sesi nasıl kulaklık olmadan kötü mü cıkıyor ?

Yardımlarınız için teşekkürler.

hoss

hoss

Üye
verdiğin parayı kesinlikle hak etmeyen bir cihaz ekranı eski resztif ekranlardan bu devirde bu ekranlı telefonlar alınmaz , kapasiittif ekranlı cihazlara bakmanda fayda var , kamerasında otofokus ve makro yok başarılı cekimler yapamazssın , işletim sistemide hantal symbian , internette dolaşmak cok yavaş :oke:bu cihazı almak yerine kapasitif ekranlı android işletim sistemli cihazları almak cok daha iyi olur
ayrıca bu cihazın kasasında kronik kasa catlama sorunu var burdan bakabilirsin

cehili

cehili

Üye
5800 modelinin biraz geliştirilmiş bir modeli :oke:

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
Bu fiyattalarda baska tavsiye edebilceğiniz ne var ?

hoss

hoss

Üye
galaxy mini , galaxy gio , p503 ,galaxy fit gibi hem kaliteli hemde android işletim sistemli telefonlara bakman daha mantıklı olur :oke:

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
Neden hep samsung öneriyosun. Nokia c5-03ün galaxy miniden tek eksiği android olmaması.

cehili

cehili

Üye
Arkadaş nokia düşmanıdır kardeşim. Eğer paran varsa ve nokia alacam diyorsan alacağın cihazlar c7-n8 vari telefonlar olsun.Veya htc'nin modellerine bakabilirsin.Samsung bir telefon önereceğim 2 model var Wave(1ve2) ve Galaxy S

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş nokia düşmanıdır kardeşim. Eğer paran varsa ve nokia alacam diyorsan alacağın cihazlar c7-n8 vari telefonlar olsun.Veya htc'nin modellerine bakabilirsin.Samsung bir telefon önereceğim 2 model var Wave(1ve2) ve Galaxy S

Yardımın için teşekkürler ama bütçem 600 lira civarı. O fiyatada alınabilcek telefonda fazla iyi olmucağını bende iyi biliyorum. O yüzden biraz arastırarak almaya calısıyorum.

• Beğen
Tepkiler: feyloz
hoss

hoss

Üye
Neden hep samsung öneriyosun. Nokia c5-03ün galaxy miniden tek eksiği android olmaması.
c5-03 te 128 mb ram varken yukarıdaki önerdiğim p503 te 512 mb ram var , c5-03 ün ekranı rezistif ken p503 ün ekranı kapasitif ve multitouch destegi var , bilmemek ayıp degil arkadaşım yardımcı olurum :oke:

cehili

cehili

Üye
Arkadaşım o zaman xperia x10 mini al 600 civarı birşeydi sanırım

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 te 128 mb ram varken yukarıdaki önerdiğim p503 te 512 mb ram var , c5-03 ün ekranı rezistif ken p503 ün ekranı kapasitif ve multitouch destegi var , bilmemek ayıp degil arkadaşım yardımcı olurum :oke:

P503 618 lira. C5-03 480 lira. Bırakta fark olsun.

Starsley

Samsung cu arkadaş bile artık hoss a nokıa düşmanı demiş. Ve aynen öyle sen c503 al rahatına bak.

hoss

hoss

Üye
P503 618 lira. C5-03 480 lira. Bırakta fark olsun.

vatan da gecen gün 420 tl ye düşmüştü %25 kampanyalıydı , teknodsa da 599 tl ,
600 tl ye kadar bütcemvar dedin , 480 tl ye o telefonu almak yerine üzerine 120 tl daha koyup adam gibi bir telefon almak daha iyi degilmi sence de

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım o zaman xperia x10 mini al 600 civarı birşeydi sanırım
Bakıcam o telefona.

----------Eklendi @ 16:02:19 ---------- Yazıldı @ 16:00:02 ----------

vatan da gecen gün 420 tl ye düşmüştü %25 kampanyalıydı , teknodsa da 599 tl ,
600 tl ye kadar bütcemvar dedin , 480 tl ye o telefonu almak yerine üzerine 120 tl daha koyup adam gibi bir telefon almak daha iyi degilmi sence de

O telefonu almak daha mantıklı dediğin gibi. ama c5-03ü kötülediğin için dedim. Tamam o telefonada bakıcam :oke:

hoss

hoss

Üye
41emre41 kötülediğim yok :oke:x10 mini de iyi telefon ancak 2.1 den sonra yazılım destegi malesef gelmeyecek birde ekranı ufak o yüzden tavsiye etmem , lg p503 ise android 2.3 yazılım destegi gelecek :oke:

----------Eklendi @ 16:07:35 ---------- Yazıldı @ 16:05:18 ----------

Laflarına dikkat et işine bak falan konuşma tarzlarımız değişmesin tamam mı kardeşim !
Bizde telefon öneriyoruz ama herkes senin ne olduğunu biliyor onun için kapa çeneni de sus!

seni sadece şikayet ediyorum senin seviyene inip , senin gibi laf söylemek bana yakışmaz

ertem123

Üye
5800 Gibi Bir Telefonda Düşünüyorsan Tavsiye Edebilirim !

mikfil

Üye
Nokia c5-03 almayı düşünüyorum. Merak ettiğim soruları var. Yardımlarnzı bekliyorum.

İlk olarak bu telefonun dokunmatiği iyi değil diyorlar ne yönden iyi değil ?

İnternette facebook youtube vs. Video izleniyor mu ?

Telefon menülerde kasma yapıyor mu ? Güncelleme yapınca kasmalar gidiyor mu ?

Sesi nasıl kulaklık olmadan kötü mü cıkıyor ?

Yardımlarınız için teşekkürler.

1-"iyi değil"değil ama i-phoneye göre biraz daha bastırman gerek ama çok da kötü değil yani

2-evet izleniyor ben youtubede hep izliyorum ama faceden izlemek için gerçek faceye girmelisin 0.facebook.com ile değil

3-ara sıra 1-2 snlik kasma yapıyor ama o da telefonun içi çok dolu veya kartında fln az yer varsa kasma oluyor

4-hayır sesi kulaklıksız da güzel olyo ve bi güzel yanı da sesi çok iyi.. Yardım edebildiysem iyi.:evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt