Nokia C5-03 V23.0.015 Flaşlama İşlemi Resimli & Videolu Anlatım!

• 11 Mart 2013
  • 2219 Okunma
  • 8 Cevap

1. Birçok C5-03 kullanıcısı nasıl flaşlanacağını bilmiyor. Bende bunun için bu konuyu açıyorum umarım yararlı olur. KONUNUN ÜST KONU OLMASINI İSTİYORUM, BİLGİNİZE
    Navifirm+ 1.7'yi indiriyoruz-> TIKLA
    Phoneix'i indiriyoruz (ANIL'a sonsuz teşekkürler!)-> TIKLA
    İsteyenler için Phoenix Türkçe Dil Yaması (MaxiPDA'ya sonsuz teşekkürler!)-> TIKLA

Navifirm'i açıp kırmızı ile işaretlendirilip, numaralandırılmış kısımları sırasıyla uyguluyoruz :
    < Resmi açmak için tıklayın >

Navifirm+1.7 klasörünü açıp FW'ye geliyoruz ve oradaki klasörün adını RM-697 olarak değiştiriyoruz : < Resmi açmak için tıklayın >

Gerisini Son Tuğra için çektiğim video ile uyguluyoruz (Video HD kalitesindedir yazıları tam okumak için HD'yi aktif edin) :

[video=youtube;omCdClLtprQ]http://www.youtube.com/watch?v=omCdClLtprQ[/video]

Yazan: Ulysseus
  2. Bilmeyenler için yararlı bir konu :oke:

Ulysseus bunu beğendi.
  3. videoyu göremedim

4. Kusura bakmayin yanlis link eklemisim. Duzelttim :) :oke:

5. arkadaşım video linkini normal verirmisin yani ben tel.den giriyorum linke tıklıyorum bişey iniyor ama video açılmıyor.

6. Versiyon V23'ü seçiyorum, "XML belgesinde bir hata var" hatasını veriyor yardım edin lütfen:sos:sos:sos:sos

7. yararlı bir konu teşekkürler:oke:

8. Bi yardım edin lütfennn:megafon::megafon::megafon::vur

9. Phoenix'i kaldırıp yeniden kurun, Navifirmden dosyaları tekrardan indirin. Sorununuzun çözülmesi lazım :)

Yüklüyor...
19/11/2018 - 10:06