NOKIA C5-03 Dokunmatik Ekran Sorunu Yardımlarınızı Bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

birol08

birol08

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA C5-03 Dokunmatik Ekran Sorunu Yardımlarınızı Bekliyorum
Merhaba arkadaşlar. Lise 3 veri tabanı öğrencisiyim ve yaklaşık 2 senedir Nokia C5 03 kullanıyorum. 2 ay önce telefon yatarken altımda kaldığı için dokunmatiği bozuldu, hiç çalışmıyordu dokunmatik. 3 kere garantiye gönderdim ama kullanıcı hatası deyip geri yolladılar. Birgün telefonu açtıgımda telefon normal çalıştı. Arada bir altımda kalıyordu telefon. İğneyle kendi kalın pet koruyucusuna iğneyi sokum kaldırıyordum koruyucuyu birkaç milimetre kadar becerebiliyordum eskisi gibi çalışıyodu telefon. Bu sefer o başarısız oldu. Kalibrasyon tamamen gitti. Bazı yerleri algılıyor bazı yerleri algılamıyor. Algıladığı tek yer orta taraflar oda bastığım zaman sağa sola tıklıyor. Kalibrasyona girene kadar canım çıkıyo girincede o noktaları algılamıyo. Telefon titremiyor bile. Sanki ordaki devreler yandıda hiç algılamıyor. Bende o kendi kalın plastik pedini kaldırdım yarısına kadar. Cama dokunuyorum o plastik olmadan hiç algılamıyor. Garantiye göndermeden bir çözümü varmıdır bunun ne yapmalıyım. Yardımlarınızı en kısa sürede bekliyorum. Teşekkürler.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
orjinal ekran ile değiştirmelisin dostum görünen ekranın ölü durumda parasıyla kvk'ya yaptır yada tanıdığın bir telefoncuya orjinal olmasına dikkat et ama yine sorun yapmasın

birol08

birol08

Üye
    Konu Sahibi
Yardımın için teşekkürler.
Ne kadar olur sizce fiyatı ? 100 ü geçerse yeni telefon almak daha mantıklı çünkü :D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
orjinal dokunmatik 40-50 civarındadır işçilik 20 koysan 60-70 civarı gibi diyebilirim.

- - - Eklendi - - -

tabiki 100'ü geçerse başka telefon al daha iyi de önce bi araştır istersen :)

birol08

birol08

Üye
    Konu Sahibi
İlgin için teşekkürler :) Pazartesi okuldan gelirken sorarım bikaç yere.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
İlgin için teşekkürler :) Pazartesi okuldan gelirken sorarım bikaç yere.

Rica ederim :oke:

tanınmış yerlerden bakarsan birde daha iyi olur bu işte sahtecilik çok oluyor orjinal diye yan sanayi takarlar onu anlarsın zaten fark ederde dikkat et yinede :oke:

CryuS

CryuS

Üye
Yardımın için teşekkürler.
Ne kadar olur sizce fiyatı ? 100 ü geçerse yeni telefon almak daha mantıklı çünkü :D

100 liraya nasıl daha iyi bir telefon alıcaksın.Yine vericeğin 700-800 TL.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
yani arkadaş yüz tl buna masraf yapacağıma üzerine kor daha başka alırım demek istedi :)

Joker.

Joker.

Üye
Ben servise verdim adam usb sorunu buldu ;)
Ama ekran taş gibi çalışıyo 70 tl verdim.

birol08

birol08

Üye
    Konu Sahibi
Bende verdim bugün 10 dk ya değişti. Adamın demesine göre orjinal öylede görünüyo algılama falan çok güzel. 50tl ye yaptırdım bende .

Üst Alt