Nokia C5-03 cpu hizi:192Mhz normal mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 cpu hizi:192Mhz normal mi?
Millet dun aksam xploreri karistirirken yanlislikla telefon bilgilerini actim.Incelerken cpu hizi:192 mhz oldugunu gordum.Sizce normal mi? Ben en az 400 beklerdim. Normal degilse nasil duzeltebilirim.Opera kullanmaktan parmaklarima sancilar girdi net cozum yazarsaniz sevinirim.

anılbaran

anılbaran

Üye
arkadaşım o uygulama cpu hızını hep öyle gösterir 192 mhz. Senin c5 600 mhz . Phone info uygulamasını kullanarak gerçek cpu hızını ögrenebilirsin

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Sağol rahatladım.Keşke az daha araştırıp +100 tl daha verip android alsaydım.(adamlar 2gb lık oyun yapmış :aha::d:)

lolaman

lolaman

Üye
aslında 1,4 ghz 4 çekirdek -,- ama nokia bizden saklıyor :D

lazye

lazye

Üye
bişey dicem 5800 cpu hızı 434 x plore 192 gösteriyo c5 03 600 x plore yine 192 gösteriyo çok saçma bi durum :D

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
bişey dicem 5800 cpu hızı 434 x plore 192 gösteriyo c5 03 600 x plore yine 192 gösteriyo çok saçma bi durum :D
programa ciddi olması , sonuçları ve bilgileri doğru göstermesi için uyarı vede ihtar verildi. Bir daha saçmalarsa kulağı çekilecek gerekirse silme cezası verilecektir .
:) :) :) :)

(kim demiş maxicep üyeleri hep ciddi cevaplar verecek diye. Arada sırada gülümsemek ve tebessüm etmekte bizim hakkımız. Arkadaşım sakın darilma olur mu :) )

lazye

lazye

Üye
@aybin.kilic yok be dostum sorun yok :D bu arada gülmekten yarıldım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt