Haber Nokia C1’e Ait Olduğu İddia Edilen Yeni Bir Görsel Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sırf kafaları karıştırmak için fan denenin yaptığı bir olay hangi telefon da görülmüş çift işletim sistemi hemde android + wp phone ilginç. Ama şuda var android + symbian (javada içinde) güzel bir birleşim olabilir. Canın istediğinde değiştir

bbakkus

bbakkus

Üye
Symbian ihtimali yok symbian devam edecek olsa 808 fp2 ile kalmazdi

Emre

Üye
Rygebin

Rygebin

Üye
Sırf kafaları karıştırmak için fan denenin yaptığı bir olay hangi telefon da görülmüş çift işletim sistemi hemde android + wp phone ilginç. Ama şuda var android + symbian (javada içinde) güzel bir birleşim olabilir. Canın istediğinde değiştir
Symbian projesi sonlandırıldı. Tekrar başlasa bile artık çok geç.

Sarangni

Sarangni

Üye

Teclast marka tabletler de varsa... Telefonlar da da olabilmesi gayet mümkün ve harika olurdu.

Rygebin

Rygebin

Üye
Bazı Çin menşeili telefonlarda çift işletim sistemi var . Android+Wp. Huweai'nin öyle bir telefonu vardı 2013'te çıkmıştı.

Emre

Üye
Dalga geçtiği Sony'nin lensini kullanacak büyük ihtimalle.

Emre

Üye
Nokia'nın hala WP üreteceğini sananlar var. onların aptal olduğunu düşünüyor musunuz?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'nın hala WP üreteceğini sananlar var. onların aptal olduğunu düşünüyor musunuz?
O bir hataydı geçti gitti. 2016 ile birlikte şöyle bir silkinsinler de piyasaya dönsünler artık.

Üst Alt