nokia bence abartmaya başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tameriscen

Üye
    Konu Sahibi
nokia bence abartmaya başladı
arkadaşlar ben bundan sonra nokia'yi protesto etmek için nokia telefon almıyacam.
nedenine gelincede daha 3 ay önce 6630 telefonu son model diye aldım,
aradan 1,5 ay geçti 6680 çıktı aradan 3 ay geçti
n serisini piyasaya sürdü. buna benzer bir sürü örnek var. ve yüksek modelli tellerin fiyatlarıda hep uçuk oluyor. bu nedir yaaaa.
adaletmi bu.
en son model olsun diye çabalarsak yanmışız. n serisinin en ucuzu 1.500 ytl.
bu ne yaaaa.

ben bundan sonra en iyisi sonyericson almak diye düşünüyorum.

zaten nokiada bize güvenip her ay yeni model çıkartıyor.
duyduğuma göre nokianın elinde 2 yıl sonraki modelin prototip hazır bulunuyormuş

valmont2

Üye
fazla geç kalmamışşın.. sonunda anlamışsın ya..
ama bu tabi nokia nın en dogal hakkı.. belki suan nokia 7 mp kameralı bile telefon cıkartabilir.. ama bilerek cıkartmıyorlar.. sonucta cok buyuk bir şirket ve planları vardır..

iOS Developer

iOS Developer

Üye
ama nokia yani....

<YGT>

Üye
Originally posted by xmen@Sep 1 2005, 06:26 PM
ama nokia yani....
[post=151664]Quoted post[/post]​
:artı:
yaniiii....

berkant10

berkant10

Üye
soyguncu nokia hiç sevmem

Baracuda

Üye
6630&#39;un üstüne neler çıktı en az 9 tane telefon var.Dahada gelecek piyasaya.

msw

msw

Üye
Sadece Nokia değil tüm şirketler böyle yapıyor....Lütfen tek taraflı düşünmeyelim...

__Midas__

__Midas__

Üye
hocam taş olsun nokia olsun aha benim takoz 3650 1.5 yıldır bende onlarca defa düştü daha servis yüzü görmedi bea.

abuvice

abuvice

Üye
gerçekleri görmek isteyen arkadaşlar sizleri se kalitesini tadmaya (k750i & w800i) çağırıyorum.. dostum senide doğru yolu bulduğun için tebrik ediyorum :D

Salihyet

Salihyet

Üye
Nokia alacağına s.e. al doya doya kullan kalan paranda cebinde kalsın kötümü? ;) :DD

tameriscen

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlardan biri bütün firmalar yapıyor diyor. hangi firma nokia kadar yeni model çıkartıyor söylermisin.
adamlar her ay yeni model çıkartıyor.
en yakın rakibi sony ericson böyle değilki
adamlar akıllı birden en yüksek modeli çıkartmıyorlar
neden? çünkü bizim gibi elektronik düşkünleri, hava atmayı seven ve askeri ücretle çalışan fakat cebin 800 milyonluk telefon taşıyan milleti bulunca yavaş yavaş sömürüyorlar. 1 buçuk -2 milyara telefonmu olur yaaaaaaaa

aman allahım. milletimiz açlıktan kırılıyor. adamlar ne paralara telefon satıyorlar.
şu da bir gerçek o telefonlarda peynir ekmek gibi satılır.

ama gün gelecek insanlar kullanıldığını anlıyacaklar ve nokia kullanmıyacaklar diye düşünüyorum.

dustqm

dustqm

Üye
arkadaşlar haklısınız belki ama adamlar yapıyolar şimdi haklarını yemeyelim. Aslında nokia dan vaz geçmem ama ole her dakkada yeni model çıktı diede telimi değiştirmem asgeri ücretle çalışan adamlara LÜKS gelir böyle şeyler

puraq

Üye
neden? çünkü bizim gibi elektronik düşkünleri, hava atmayı seven ve askeri ücretle çalışan fakat cebin 800 milyonluk telefon taşıyan milleti bulunca yavaş yavaş sömürüyorlar

:wacko: İşte bu konuda çok haklısın tabi adamın zevkine kalmış :nono: :nono: ama bana göre çok ters bişi olurmu yaa sen git önce karnını doyur dimi gerek yok yani öle pahalı bi telefona ama gelde anlat işte bizim insanalara her hafta telefon değiştirenlerde öle bence boşuna parayı sokağa atıyorlar :eksi: :eksi: :nono:

blue_hangman

blue_hangman

Üye
herkes nokiasını kıymetini bilsin bence çünkü çok güzel telefon

akrepkral

akrepkral

Üye
nokianın şu an elinde 3 yıl sonra piyasaya süreceği telefon modeli var ama belli aralıklarla yapıyorlar siz boşuna uğraşmayın son model kullanacağım diye....... 8)

berkant10

berkant10

Üye
nokia her ay bi ay telefon cıkarır insanlar da paşa paşa alır onları bu degismez insanlar bole davrandıkca nokia bu politikadan vazgecsin enayi mi????????

karizma

karizma

Üye
Valla arkadaşlar son model bende olsun diye uğraşmayın teknolojinin tadını çıkarın ;)

tameriscen

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by berkant10@Sep 2 2005, 02:14 PM
nokia her ay bi ay telefon cıkarır insanlar da paşa paşa alır onları bu degismez insanlar bole davrandıkca nokia bu politikadan vazgecsin enayi mi????????
[post=152261]Quoted post[/post]​

zaten bende bundan bahsediyorum.
tamam piyasadaki en güzel telefonlar nokiada. kabul ediyoruz. zaten telefonlarına kötü demedim. ama uyguladıkları politikaları yanlış.
ay başı yeni telefon. bakalım nereye katar gidicek....
ben şahsi olarak bunlara karşı çıkıyorum. ve bu elimdeki son nokia telefon olucak.
adamların ayağını kesmek istiyorum.
ve şuda bir gerçek nokia en çok türkiyede satılıyor. diğer ulkelerde motorola vs satılıyor.

deliii

Üye
Size ufak ama gerçekten yok kıymetli bir tavsiyem var.
Şöyle bir arama yaptırın forumlarda mpx200 veya mpx 220.
özellikle

O zaman anlıyacaksınız gerçekten ne almanız gerektiğini.

metintekin

Üye
bütün şirketler aynı politikayı izliyo. ama ben nokiadan şaşmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt