Nokia Belle v2.0 (Beta Test)

Sponsorlu Bağlantılar

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Belle v2.0 (Beta Test)
arkadaşlar şöyle bir tema yapmaya başladım bugun ve ilk sonuçları sizlerle paylaşmak istedim iconlar hersey tamamen bana aittir en büyük sıkıntım uid kodları ve iconlar cünkü whatsapp eklemek istesem iconu baştan yapmam gerekiyor ve o kadar AI bilgim yok yardım edebılecek arkadaslar varsa beraber güzel bir calışma yapalım istiyorum altta denemek isteyenler için attım :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
uid kodları bulmak kolay ve hazır ikonlarda kolay fakat yaptığın tema ile uygunluğu önemli :)

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
uid kodları bulmak kolay ve hazır ikonlarda kolay fakat yaptığın tema ile uygunluğu önemli :)
ya uid kodları var elımde ama temaya eklı halde değil tema olarak yuvarlak meego iconları guzel bnce :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tek tek eklemek yerine tema bittikten sonra temadan temaya ikon aktarımı yapabilirsin :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tema önerisi veren olursa onun içinden alınabilir ikonlar

belco2

belco2

Üye
burdan bakarsın iconlara

belco2

belco2

Üye
burdan svg dönüştürebilirsin

Fx.sasser

Fx.sasser

Üye
iconlar resmen belle'nin lollipop'u olmuş :D harika olmuş eline sağlık çalışmalarının devamını bekliyorum :)

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
iconlar resmen belle'nin lollipop'u olmuş :D harika olmuş eline sağlık çalışmalarının devamını bekliyorum :)
sağol kardesım bir kaç kisiyle beraber iyi projeler yapabiliriz ama kımse kalmadı symbianda sanırım :D

Fx.sasser

Fx.sasser

Üye
sağol kardesım bir kaç kisiyle beraber iyi projeler yapabiliriz ama kımse kalmadı symbianda sanırım :D

şükür hala symbiandayım ama keşke kodlama bilsemde bende aranıza katılsam :D seneye symbian kalırsa inşallah üzerine uğraşmayı düşünüyorum :D

• Beğen
Tepkiler: polattt47
okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
şükür hala symbiandayım ama keşke kodlama bilsemde bende aranıza katılsam :D seneye symbian kalırsa inşallah üzerine uğraşmayı düşünüyorum :D
bende son dönemlerimi yaşıyorum ama cıdden seviyorum telefonumu :D

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser

ErenMSC

Üye
Hey gidi günler, 3 yıl önce bizde böyle temalar yapıp paylaşıyorduk :)

celilcemre

celilcemre

Üye
Kardeş icon konusu benimde sıkıntım. Bayağı bir belle icon topladım. Temaların içindeki iconları çıkarıp uygulamaya atamıyorum. Tema kullanmayıp. Uygulamalara icon atadım. 100 kadar oyun uygulamasının iconunu belle yaptım. Jar ve wgz uygulamaların iconlarını da belle yaptım. Ama biraz büyük oluyorlar. Bunu bir türlü çözemedim. Svg iconları mife çevirdim. Svg arşivi sildim. Malesef yardımcı olamıyacağım. Mif icon istersen paylaşıyım. Teşekkürler.

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş icon konusu benimde sıkıntım. Bayağı bir belle icon topladım. Temaların içindeki iconları çıkarıp uygulamaya atamıyorum. Tema kullanmayıp. Uygulamalara icon atadım. 100 kadar oyun uygulamasının iconunu belle yaptım. Jar ve wgz uygulamaların iconlarını da belle yaptım. Ama biraz büyük oluyorlar. Bunu bir türlü çözemedim. Svg iconları mife çevirdim. Svg arşivi sildim. Malesef yardımcı olamıyacağım. Mif icon istersen paylaşıyım. Teşekkürler.
her bir icon bir miftemi

Üst Alt