Nokia Belle tuş kilidinden sonra ekran kararıyor :S

• 22 Eylül 2012
  • 1795 Okunma
  • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ben yeni bi belle kullanıcısıyım. Anna da tuş kilitleyince saat sürekli gözüküyordu. Belle de ise tuş kilidi yapıyorum 3 4 sn saat duruyo sonra da kararıyo. Bu saati nası kalıcı yapabilirim . Şimdiden :tşk:

Yazan: Pikkaccu
  2. aynı olaydan bende nefret ediyorum.kararınca saat gözükmüyor dışarıda açık kalsa çok rahat görünür.güya kilit açmadan saat e bakma özelliği var.içerde gözüküyor.dışarda gör görebiliyorsan

3. ayarlar+temalar+ekran koruyucu+büyük saat'ı seçili yap

Pikkaccu bunu beğendi.
  4. zaten onda :S

5. benim saat neden kararmıyor o halde?

6. bilmiyorum ama bende kararıyo saat tamamen gitmio ama görülmesi zorlaşıo :(

7. ne kadar zaman sonra oluyor bu?

Pikkaccu bunu beğendi.
  8. 3-4 snye sonra

9. Evet dediğin gibi hafif sönüyor ama görmeme bir engel olmuyor benim.

10. kullandığın temadan kaynaklanabilir değiştirip dene birde

11. orjinal tema şuan ki ama bi deniim :D

12. genelde bu durum güç tasarrufunda olur

13. güç tasarrufuna alınca ekran koruyucu saati otomatık olarak kaldırır zaten kullanamazsın.

14. Arkadaş anlık bir kararmadan bahsediyor bunun herkesde olması gerekir ışık sensörü ile ilgili :hmmm

15. nası yani?

16. bende öyle bir kararma olmuyor anıl :hmmm

17. Bende şöyle tam kilitledim diyelim saat beyaz 1-2sn içinde gri oluyor hafif.

18. bende hala beyaz kalıyor nedense :ehe

19. büyük saat yerine sleeping screen kullanabilirsiniz belki daha kolay görülebilir :bilmm

20. bu zaten normalinde böyle ama annada da böyleydi tuşu kilitleyince ışık azalıyor parlak siyah matlaşıyor yeşil yazıda biraz sönüyor ama çok rahat okunabiliyor.

ANIL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 14:38