Nokia asha 303 wap bağlantısı nasıl devre dışı bırakılır??..


Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum nokia asha 303 klavyeli yarı dokumatik bir telefon .son 3 ayda telefona bir şey oldu. önceden rahatça internetten bir şeyler indirebiliyordum ama şimdi galiba telefon kendi kendine wap bağlantısına geçti ve hiç bir şey indiremez oldum. İndirme linkine tıkladığımda nokia web açılıyo ve yükleniyor ekranı takılı kalıyor iptal e basınca wap bağlantısı kapandı diyor. Wap bağlantısını nasıl devre dışı bırakırım?? Lütfen yardım edin telefona bir şey yükleyemiyorum...
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İnternet Ayarlarını İsteyin Oparatörden Muhtemelen Ayarları Karıştırılmıştır
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hangi hattı kullanıyorsun ? *100# yap çıkan menüden ayarların olduğu numarayı 3 'se 3 yaz gönder' e tıkla . Ardından bir menü daha gelecek tüm ayarlar veya toplu ayarlar de . Sana gereken ayarları yollar . Eğer yollamazsa müşteri hizmetlerini ara onlardan iste .
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt