Nokia Telefonumun Batarya Ömrünü Nasıl Uzatabilirim? İşte Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheMadness

TheMadness

Üye
N8'in batarya çıkmıyor. Napsak telefonu mu koysak iyi gelir mi :D

• Beğen
Tepkiler: umt07
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Valla deneyelim bakalım :)

TheMadness

TheMadness

Üye
Ben yaptım N8'de çalışmadı. Konu :locked: :naughty::kop::ehe

---------- Eklendi @ 21:24:24 ---------- Yazıldı @ 21:23:57 ----------

Telefon çalışmadı :aha:

RedFactions

RedFactions

Üye
Ekran parlaklığını kıs arka planda çalışan gereksiz uygulamalar varsa onları bul kaldır benim bildiğim yöntemler bunlar ve verdiğin bilgiler için teşekkürler..:)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bir süre dokunmatık işlemez heralde!;)

PriZm

PriZm

Üye
bataryayı buzdolabına koymanın bir zararı olmaz değilmi çünkü bende deneyeceğim az sonra :ehe:naughty:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
:kop: hay Allah ya..

Engin abi batarya herhangi bi zarar görmez di mi?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
:kop: hay Allah ya..

Engin abi batarya herhangi bi zarar görmez di mi?

görmez kanımca bataryanın düşmanı sıcaklıktır.nokia bile bataryayi kullanmadığınız sürede buzdolabında saklayın demiyormu ben bu gece diger yedek orjinal bataryayı dondurucuya koyup sabah kontrol edecem.

PriZm

PriZm

Üye
Hemen atıyorum buzluğa:ehe

kuralsiz9

Üye
Valla ben koydum buzluğa iyi geldi deneyin isterseniz ama telefonu koymayın cam çatlar soğukta :D Deneyenler yazsın onlardada işe yararsa diğerleride denesin patentini alıcam :D(Dipnot:Bataryayı buzluktan alınca ani hava değiştiği için üstünde nem olabiliyor direk takmayın isterseniz bekletin ama ben saç kurutmayla kurutup taktım :D)

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
Valla ben koydum buzluğa iyi geldi deneyin isterseniz ama telefonu koymayın cam çatlar soğukta :D Deneyenler yazsın onlardada işe yararsa diğerleride denesin patentini alıcam :D(Dipnot:Bataryayı buzluktan alınca ani hava değiştiği için üstünde nem olabiliyor direk takmayın isterseniz bekletin ama ben saç kurutmayla kurutup taktım :D)

Oww kardeşim saç kurutma olurmu ya zamanında çok dediler zararlı diye :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

poşet içinde koymak iyidir

---------- Eklendi @ 22:06:28 ---------- Yazıldı @ 22:05:34 ----------

Hemen atıyorum buzluğa:ehe

atalım;)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
aynen ben poşetle koyarım yarın yada bu gece aldığımda da havluyla kurularım

xxSadrazamxx

xxSadrazamxx

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt