nokia artık uygulamayı tam kesti heralde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komando04

komando04

Üye
ne varmış linkte

----------Eklendi @ 16:36:44 ---------- Yazıldı @ 16:36:14 ----------

ben linki açmadım neden acaba

ozggurr

ozggurr

Üye
Buraya kopyalasam ingilizce, cevirsem deymez, girin bakin linkte ovi store istatistikleri var....

yilan53

Üye
arkadaşlar herkesin sıkıntısı belli oyun oyun oynamak isteyen alsın bir tane psp yada ipod touch rahat etsin şu an telefonun hiç bir sıkıntısı yok düşünüyorum ne eksik diye mübarek herşey var tüm donanımlar tam şu an tek eksiği tarayıcısı onu da nokia çözecektir inşallah biz şimdilik opera ile çözüyoruz ama flash olmadığı için zevk vermiyor olabilir onu da nokia dan bekliyorum inşallah en kısa sürede hallolur başka ne eksiği var acaba benim göremediğim herkesin şikayet ettiği n8 de ?

komando04

komando04

Üye
haklısın kardeş tek eksiği tarayıcı bide ara sıra durduk yere hafıza dolu demese değilmi belki sende olmadı ama çoğu arkadaşta oluyor iyi akşamlar

yilan53

Üye
bende hiç oyle bişe olmadı o kadar program vs de yükledim ama yine de sorun olmadı takır takır çalışıyor valla

Utku

Utku

Üye
:bye2:Tamam gidip iphone alın

erollcelik

erollcelik

Üye
ya bende aynı fikirdeyim 1-1.5 aydır doğru dürüst ne oyun nede program çıkıyor.Dandik dundik şeyler hep çıkanlar.Fakat anna güncellemesini bekliyorlar çünkü bu güncelleme ile symbian 3 gerçek anlamda gelecek.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
oyun cok varda az diyen arkadslar PSP alsnlar :oke:

erollcelik

erollcelik

Üye
Bugün Ovi Store de hiçbir yeni uygulama,oyun,tema v.s yayınlanmadı.Nasıl birşey anlamadım.

pRime.

pRime.

Üye
Dostlar sakin ya. Hergün oyun uygulama çıkacak diye bişey yok. Çok oyun oynamak istiyorsanız bi psp veya ipod alın...

AYNA

AYNA

Üye
anna çıkacağı için tüm programcılar onu bekliyor bence cok da eksik sayılmaz ben telefonumdan memnunum tek sıkıntı şu an benim için internet tarayıcısı
programcılar neden anna yı beklesinki platform aynı platform sonuçta symbian^3 yani yazacakları program annadada çalışır.zaten symbian^3 gene aynı symbian^3 sadece eksikler gideriliyor ve yeni görsellikler geliyor adıda anna güncellemesi oluyor.altyapı aynı yani programcılar neden beklesin annayı..

Türe

Türe

Üye
12 nisan açıklaması nedir biri beni bilgilendirebilir mi acaba ?

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
guncelleme flan bekliordu millet 12 nisan icin..

Cetger

Üye
ya gerçekten oyunlar pek işe yaramaz çöpe kağıt atma oyunu ne bileyim pinpon filan birde şey var bir şirketin tüm oyunlar aynı sade karakter ve ekran değişik örümcek adamla avatar mesela aynı sade karakter değişik veya araba oyunları sade yerler ve arabalar değişik oyun çeşitliliği yok
oynanıcak
bir pes 11
bir nfs shift var gerisini denedim hepsi bomboş çocukca oyunlar bu yaşda örümcek adam oynarken biri görse tövbe tövbe :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
ole diorsunda orumcek adam kdar mukemmel bir oyun gormedim ben ben 2 kez bitrdim o oyunu gerckten harika .. ayrca cocuklkla alakasi yok aslnda ole dandk oyunlari oynarsan cock gbi olur spidermande bise yok :nono:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
anna 'nın gelmesiyle oyunların bi alakası yokki o sadece telefon iyileştirmesi yeni bir sistem değil..... şimdi nasıl sıklıkla oyun sunuluyorsa yine aynı olacaktır...
ovide uygulama yok değil var hatta çok var ama kaliteli oyun sayısı fazla değil fakat yinede kötü durumda değil....nokianın desteği kestiği falan yok sadece diğer firmalar koşarken nokia yürüyor....

mesut1979

Üye
iyi geceler arkadaslar cogunuz yazmis dogru dürüst oyun yok diye ,ben almanyadan katiliyorum burada alman forumlarinda müthis hd oyunlar var almanca bilen arkadaslar varsa adresi vereyim baksinlar kendim oyunlari yüklemeye kalksam 1 ayimi alir cünkü oyunlarin boyutlari 100-150 mb arasi.

pRime.

pRime.

Üye
iyi geceler arkadaslar cogunuz yazmis dogru dürüst oyun yok diye ,ben almanyadan katiliyorum burada alman forumlarinda müthis hd oyunlar var almanca bilen arkadaslar varsa adresi vereyim baksinlar kendim oyunlari yüklemeye kalksam 1 ayimi alir cünkü oyunlarin boyutlari 100-150 mb arasi.

O oyunların çoğu bu forumda da var.

Devildare66

Üye
programcılar neden anna yı beklesinki platform aynı platform sonuçta symbian^3 yani yazacakları program annadada çalışır.zaten symbian^3 gene aynı symbian^3 sadece eksikler gideriliyor ve yeni görsellikler geliyor adıda anna güncellemesi oluyor.altyapı aynı yani programcılar neden beklesin annayı..

dostum öyle diyosun da java sürümü gelişicek upeateyle bununla beraber daha gelişmiş daha üstün oyun motorları üretmek için bekliyo olabilirler nerden bilceksin? Qt ye de update geliyo anna ile belki de sorumuzun cevabı qt? Herşey oyundan daha fazla performans almak içindir belki? Fps den şikayet ediyoruz adamlar java flash update yapıyo anna ile bekleyelim bence bilip bilmeden yorum yapmadan..

tasarimx

Üye
arkadaşlar bu symbian ^3 telefonlarımıza önceden uygulama yok derken bile hergün en az 5 tane oyun program vb çıkardı son 1 haftadır ne bir uygulama ne bir oyun bi halt çıkmıyor bir zevkim telefon vardı ders harici onu da aldın nokia siteyi açıyorum bi halt çıkmamış ne bir yenilik ne bir güncelleme sadece mal gibi duyuru yaptı anna'ymış geçen hafta babam exper easy pad aldı hiç umudum yoktu iyi olucağından görseniz mükemmel bir şey 600 tl ye aldık biz n8 e 1000 küsür verdik bi uygulama yok bu 12 nisan açıklamasından sonra hele hiç bir uygulama yok tam kesmiş anlaşılan bağlantısını eğer birdaha nokia alırsam neyim valla emektarlık bitti iphone yurtdışından getirme zamanı ben birde o bin tl yi bursumla 1 sene biriktirip aldım ama boşa gitti yazık satsam da değeri düştü artık elimizde kaldı tebrikler nokia verdiğim para emek haram olsun bu kadar kolay harcanırmı ya bir telefon adamlar birde tutmuş yeni symb^3 telefon üretiyor allah akıl fikir versin uygulama yok mal gibi telefon çıkarıyorlar hemde aynı özellikle ne ram ne başka bir artış + kamera sını düşürmüş bıktım artık keşke 800 e satılsa da satsak ama imkansız:nono::nono::nono:

ARKADAŞIM sana bir site vereyim gir bak sayısız symbian 3 uygulamaları var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt