nokia artık uygulamayı tam kesti heralde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
nokia artık uygulamayı tam kesti heralde
arkadaşlar bu symbian ^3 telefonlarımıza önceden uygulama yok derken bile hergün en az 5 tane oyun program vb çıkardı son 1 haftadır ne bir uygulama ne bir oyun bi halt çıkmıyor bir zevkim telefon vardı ders harici onu da aldın nokia siteyi açıyorum bi halt çıkmamış ne bir yenilik ne bir güncelleme sadece mal gibi duyuru yaptı anna'ymış geçen hafta babam exper easy pad aldı hiç umudum yoktu iyi olucağından görseniz mükemmel bir şey 600 tl ye aldık biz n8 e 1000 küsür verdik bi uygulama yok bu 12 nisan açıklamasından sonra hele hiç bir uygulama yok tam kesmiş anlaşılan bağlantısını eğer birdaha nokia alırsam neyim valla emektarlık bitti iphone yurtdışından getirme zamanı ben birde o bin tl yi bursumla 1 sene biriktirip aldım ama boşa gitti yazık satsam da değeri düştü artık elimizde kaldı tebrikler nokia verdiğim para emek haram olsun bu kadar kolay harcanırmı ya bir telefon adamlar birde tutmuş yeni symb^3 telefon üretiyor allah akıl fikir versin uygulama yok mal gibi telefon çıkarıyorlar hemde aynı özellikle ne ram ne başka bir artış + kamera sını düşürmüş bıktım artık keşke 800 e satılsa da satsak ama imkansız:nono::nono::nono:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
O uygulamalar ve oyunlar genelde satın alınıpta paylaşılıyor. Bu aralarda satın alan yok ama Ovi Mağaza'da sürekli oyun ve uygulama çıkıyor.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
uygulama hep çıkıyor, arkadaşın da dediği gibi satın alan çıkmıyor.

komando04

komando04

Üye
para kalmadıki ne ile alalım

WeiLSiDe

WeiLSiDe

Üye
ovi magazada + forumda binlerce uygulama var hala bişey yok diyosunuz uygulama kıtlığı moda oldu birde anlamadım gitti.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Arkadaşlar almak istemiyor galiba. O yüzden sürekli uygulama yok diyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ve ozggurr
komando04

komando04

Üye
uygulama alıp forumda paylaşan tüm arkadaşlarımızdan Allah razı olsun bizler yararlanıyoruz çok teşekkürler

----------Eklendi @ 10:27:21 ---------- Yazıldı @ 10:25:26 ----------

Ovi mağazada adamı soyuyor resmen ama bir tema bile 7-8tlye satılıyor

yilan53

Üye
anna çıkacağı için tüm programcılar onu bekliyor bence cok da eksik sayılmaz ben telefonumdan memnunum tek sıkıntı şu an benim için internet tarayıcısı

• Beğen
Tepkiler: Soc-DooM33
erollcelik

erollcelik

Üye
soyuyor mu allah aşkına insaf.3-4 tl hd oyunlar var programlar, temalar vs

aydnzara

Üye
Kardeş doğru söyledin hep basit oyunlar çıkıyor.android ve iphoneye bakıyorum içim gidiyor.ne bir hd savaş oyunu nede balık tutma oyunu var iphone alacağım.

esatgelmedi

Üye
genel olarak katılmasam da son zamanlarda çıkan oyun ve uygulamaların azaldığı konusuna bende katılıyorum. ilk hızını kaybetti. yeterince uygulama var ama gelen yeni uygulamalar telefonu yeni almış hissi uyandırır bende. o bekleyişin heyecanı da güzeldir. yeni uygulamanın telefona neler katacağı ve neler değiştireceğine olan merak çoğu zaman kullanmayacağımı bildiğim bir oyun ya da uygulamayı bile sabırsızlıkla beklememe neden olur. o yüzden son günler biraz vasat geçiyor. :ağlarım:

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
anna çıkacağı için tüm programcılar onu bekliyor bence cok da eksik sayılmaz ben telefonumdan memnunum tek sıkıntı şu an benim için internet tarayıcısı

mantikli bencede annayi bekliolar :oke:

ozggurr

ozggurr

Üye
arkadaşlar bu symbian ^3 telefonlarımıza önceden uygulama yok derken bile hergün en az 5 tane oyun program vb çıkardı son 1 haftadır ne bir uygulama ne bir oyun bi halt çıkmıyor bir zevkim telefon vardı ders harici onu da aldın nokia siteyi açıyorum bi halt çıkmamış ne bir yenilik ne bir güncelleme sadece mal gibi duyuru yaptı anna'ymış geçen hafta babam exper easy pad aldı hiç umudum yoktu iyi olucağından görseniz mükemmel bir şey 600 tl ye aldık biz n8 e 1000 küsür verdik bi uygulama yok bu 12 nisan açıklamasından sonra hele hiç bir uygulama yok tam kesmiş anlaşılan bağlantısını eğer birdaha nokia alırsam neyim valla emektarlık bitti iphone yurtdışından getirme zamanı ben birde o bin tl yi bursumla 1 sene biriktirip aldım ama boşa gitti yazık satsam da değeri düştü artık elimizde kaldı tebrikler nokia verdiğim para emek haram olsun bu kadar kolay harcanırmı ya bir telefon adamlar birde tutmuş yeni symb^3 telefon üretiyor allah akıl fikir versin uygulama yok mal gibi telefon çıkarıyorlar hemde aynı özellikle ne ram ne başka bir artış + kamera sını düşürmüş bıktım artık keşke 800 e satılsa da satsak ama imkansız:nono::nono::nono:

Bir gun bir is icin Guangzhou'dan Hong Kong'a gitmistim, ani bir isti ve hazirliksizdim. Aksam saat 20 sularinda HK'a vardim. Havaalanindan Turkiye'den gelen birkac arkadasi karsilayip onlari Cin'e yonlendirdim ve getirdikleri emanetleri aldim. Kendim de yarin sabah ilk trenle Guangzhou'ya donmeyi planladigim icin Havaalanindan tren istasyonuna yakinlarda biryerlerde otel aramaya yola koyuldum. Havaalani ile tren istasyonu arasi taxi ile yaklasik 40 dk. mesafede. Neyse ben atladim tranvaya 1 saat falan surdu saniyorum tren istasyonuna geldim. Etrafta otel soruyorum fiyatlar inanilmaz pahali girilecek gibi degil. Ciktim disari actim N8'in Maps uygulamasini basladim otel aramaya, baktim heryer otel, tek tek girdim sordum, dolu diyorlar... Neyse bir tane buldum girdim yerlestim, dusumu aldim, vurdum kafayi yatip uyumaya basladim telefon caldi. Arayan planlarin degistigini ve tren ile degil ucak ile gelmem gerektigini soyluyordu. Acil olarak bilet al ve ucak biletini, pasaportunu ve (yanimda goturmem gereken onemli resmi evraklar vardi) evraklari tara bana gonder... Ciktim lobiye, ucak bileti alacagim yerleri sordum, adam bu saatte butun ofisler kapalidir dedi... Tren istasyonuna gittim kosarak, yok, kapali, atla havaalanina git bulursun dediler, atladim gittim acik bir yer buldum ordan aldim bileti... Bileti scan etmem lazim, gece saat 1'i gecmis, scan edip, mail atacak bir ofis yok o saatte, internet cafeler kapali... Cikarttim N8'i actim kamerayi, bileti, pasaportu ve evraklari tek tek duzgunce fotograf cektim. Havaalaninda free internet ara ki bulasin, daha iki gun once calisan butun hesaplar sifre istiyor, BigMac oyle, Starbuks, Mac, Bankalar bir tane free internet yok. Atladim dondum otele, otelde internet yok o saatte, ciktim baska otellerin lobilerine tek tek free internet ariyorum yok!
Adamlarin bilgisayarlarini kullanmak icin rica ediyorum, biz internete giremiyoruz sadece paket program kullanabiliyoruz onun interneti dedi hepsi iyi mi...

Yine girdim bir tane otel lobisine dedim ben su otelde kaliyorum ama orda internet yok, sizinki de sifreli bana da internet lazim olum kalim meselesi, verin bana :) musluman adamlarmis verdiler...

N8 PR1.0 telefonumdan girdim internete Mail programini calistirdim, cektigim fotograflari edit ettim, maile attach edebilecek boyuta degistirdim, gonderdim. Saat gece 2.5 gibi artik... Maili aldilar, evraklari vs isleme sokabildiler ben de sabah 5 gibi N8'imin alarmiyla uyandim atladim ucaga geri dondum Cin'e...

Ha bu arada belirteyim telefonumda HK hatti olmadigindan gprs kullanamiyordum, 3G'de kullanamiyordum. Maps olsun, mail olsun, internet olsun hepsi tamamen ucretsiz oldu. Hic ongorulmemis ani gelisen bir program N8 olmasa rezil bir sekilde sonlanabilirdi... N8 ile cekilen evraklar o kadar netti ki, scan ettigimi dusunmusler...

Yani diyecegim odur ki, sen simdi gel de ki al sana 8000 Euro ver bana senin N8'i derim ki: 500 TL'ye heryerde satiliyor aga git kendine 20 tane al.
Hatta 4-6 tane de ekrana ufleyince balon cikartan Iphone 4 al :) Bilemedin 80 milyon ucgen cizen HTC al 10 tane... Benim N8 satilik degil, baska bir telefonla da degismem :)

• Beğen
Tepkiler: aagkn ve Melih Burak
SilentOne

SilentOne

Üye
adam efsane etmiş teli beyler daqılın :D

Jomolocco

Jomolocco

Üye
bazı bilgiler çakısıyor dostum abartmaya gerek yok
2cisi müslüman adamla iyiliğin ne alakası var

musty24

Üye
teli sadece oyun için alan arkadaşlar bunu bile bile aldılar zaten..şimdi şu yok bu yok demek anlamsız..oyun amaçlı telefon düşünüpte kalkıp n8 i almak baştan hata değilmi..daha yüksek özelliklerle, daha çok uygulama ve oyuna sahip cihazlar hemen hemen o fiyatlardayken n8 alınmazdı..ihtiyaca göre almak gerekiyor..

ozggurr

ozggurr

Üye

muratcan1905

Üye
hiç uygulama yok çok haklısın şimdi burada bir kaç kişi yazmış yok oyun çıkıyor hergün ovide falanda oyun var birde oyun var lütfen yapmayalım kendimizi kandırmanın kimseye faydası olmaz.
ufak tefek java oyunları çıkıyor bunu ben gidip en dandik telefonda bile oynarım. eskiden 5 6 program oyun çıkıyordu en azından haftada bir artık son ayda 1 tane adam akıllı bir şey görmedim iyice gitti sistem

Uruloki

Uruloki

Üye
evet oyun çıkmıyorda uygulama çıkıyor ovi de yani ortalama haftada 1000 tane uygulama yükleniyor ovi ye

ozggurr

ozggurr

Üye
su linke bir gozatin:

[/COLOR]

• Beğen
Tepkiler: Melih Burak ve Sensation
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt