nokia artık uygulamayı tam kesti heralde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AYNA

AYNA

Üye
dostum öyle diyosun da java sürümü gelişicek upeateyle bununla beraber daha gelişmiş daha üstün oyun motorları üretmek için bekliyo olabilirler nerden bilceksin? Qt ye de update geliyo anna ile belki de sorumuzun cevabı qt? Herşey oyundan daha fazla performans almak içindir belki? Fps den şikayet ediyoruz adamlar java flash update yapıyo anna ile bekleyelim bence bilip bilmeden yorum yapmadan..
ama bak sadece oyun yönünden düşünüyorsun.program yazmak için java sürümünün gelişmesini beklemeye ne gerek var!!
programlar oyun kadar bellek kullanmıyor ki! oviye bakıyorum program çıkıyo hep basit şeyler internet üzerinden işlem yapılabilcek programlar genelde..örnek; sinemaları takip etme gibi..

Starsley

Ben HD oyunların azlığına katılıyorum. Ama asla ve asla uygulama az değil ovi mağazada, forumda yığınla uygulama var. Nasıl az deniyor. Anlamadım. Ben mutluyum..

• Beğen
Tepkiler: Utku

Devildare66

Üye
ama bak sadece oyun yönünden düşünüyorsun.program yazmak için java sürümünün gelişmesini beklemeye ne gerek var!!
programlar oyun kadar bellek kullanmıyor ki! oviye bakıyorum program çıkıyo hep basit şeyler internet üzerinden işlem yapılabilcek programlar genelde..örnek; sinemaları takip etme gibi..

java uygulamalarından flash gerektiren kaliteli şeylerden akıcılıktan bahsediyorum.. Mesela ebuddy symbian annadan sonra bi güncelleme yapıcak neden mi çnkü fpsyi arttırıp motoru güçlendirmek için symbian annada güncellenen flashı destekleyen motor kullanıcak platform için daha hızlı olması için mesela.. Yani symbian annayı bekleyen developerlar mevcut

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
Nokia ANNA'nida al git hahaha hosuma gitti :kop:

nokia <3 umudumuz coookkk

AYNA

AYNA

Üye
java uygulamalarından flash gerektiren kaliteli şeylerden akıcılıktan bahsediyorum.. Mesela ebuddy symbian annadan sonra bi güncelleme yapıcak neden mi çnkü fpsyi arttırıp motoru güçlendirmek için symbian annada güncellenen flashı destekleyen motor kullanıcak platform için daha hızlı olması için mesela.. Yani symbian annayı bekleyen developerlar mevcut

umarım dediğin gibi olur ve annadan sonra bir sürü kaliteli program çıkar..bakalım görcez bekleyip..

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
evet oyle umuyoruz bakalm nolcak ..:hmmm

Cetger

Üye
tamam spider gene bi bakıma çocukca değil ama hd oyun çok çok kısıtlı mesela uygulama çok diyorsunuz uygulama çokda çeşitllik yok 2 3 tane pusula var mesela biri siyah biri beyaz tek fark bu renk değişik font değişik vs. bak diğer tellere yalan makinesinden tut alfa yaymaya kadar her bi halt var 10 tane uygulama var nokiada gerisi renk yazı değiştirip başka bi uygulama çeşitlilik hiç yok bana göre tabi yani 800 lira verdiğimiz telefondan daha iyisini beklemek hakkımızdır diye düşünüyorum

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
8oo mu verdn 2nci el aldn sanrm :D ben 1o4o a aldm 12 takst e :D

Uruloki

Uruloki

Üye
cetger diğerlerinde de aynı uygulamanın tonlarcası zaten mevcut yani aslında farklı bişe onlardada yok 10000 tane osurma uygulaması appstore da ise ovi de 100 tane vardır aradaki fark bu hepsi aynı ama işe bak

stainless steel

stainless steel

Üye
merak etmeyin symbian beklemede yeni patlama yapacak inanıyorum

Devildare66

Üye
sıfır n8i bestbuydan 900 liraya aldm genclik ön sparişle hell yeah xd inşallah annadan sonra bi patlama olur hepimizin beklediği gibi

nonamex

Üye
programcılar neden anna yı beklesinki platform aynı platform sonuçta symbian^3 yani yazacakları program annadada çalışır.zaten symbian^3 gene aynı symbian^3 sadece eksikler gideriliyor ve yeni görsellikler geliyor adıda anna güncellemesi oluyor.altyapı aynı yani programcılar neden beklesin annayı..

Anna güncellemesi aslında gayet önemli. Nokia, Anna güncellemesi ile yazılımcılara symbian ölmedi, kaderine terk edilmedi mesajı verecek

Uruloki

Uruloki

Üye
Anna güncellemesi aslında gayet önemli. Nokia, Anna güncellemesi ile yazılımcılara symbian ölmedi, kaderine terk edilmedi mesajı verecek
<br />
<br />

evet bencede hatta yeni cihazlar tanıtması filan öyle bir konu ki twitter da anna dan sonra bir patlama söylentileri var

Jomolocco

Jomolocco

Üye
bu nokianında symbian nında satıp ıphone 4 yada wave2 alcam lanet olsun.
O bada os ta bile dana çok app varnokia sen anca tasa otur

mesut1979

Üye
slm,ileride alinacak tek sistem var oda android, arastirmacilara göre 2015 de piyasanin yüzde 50 si android olacak,ikinciye ise microsoft/nokia ,ücüncüye ios gelecek onun icin pek fazla apple güven baglamayin.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
slm,ileride alinacak tek sistem var oda android, arastirmacilara göre 2015 de piyasanin yüzde 50 si android olacak,ikinciye ise microsoft/nokia ,ücüncüye ios gelecek onun icin pek fazla apple güven baglamayin.
:allalla::allalla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt