Nokia 808 vs Lumia 1020 vs Lumia 925 vs Galaxy S4 Zoom - Fotoğraf Karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Özgür mesajda düzenleme yapmışsın fakat tekrar değiştirdim bilgin olsun. Çünkü puanlamanın o şekilde yapıldığı kanaatindeyim. :oke:

Evet düzenleme yaptım.
Anlıyorum kanaatin o şekilde ama haber kaynağına göre Lumia 925 en sondaki.
Yani sen Zoom ile 925'in yerini değiştirmişsin.

From top left, clockwise (Sol üstten itibaren saat yönünde): , , , .

Orjinali bu şekilde.

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Evet ama yer değişikliğini sadece puanlama sırası için yaptım. Resim sıralamasında sana muhalif değilim yani.:oke:

Bu arada haberi paylaşan kişiye Galaxy s4 ve Lumia925 arasında yapılan puanlama sıralamasının hatalı olduğuna dair bir mail attım. Bakalım cevabı ne olacak.!

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Evet ama yer değişikliğini sadece puanlama sırası için yaptım. Resim sıralamasında sana muhalif değilim yani.:oke:

Bu arada haberi paylaşan kişiye Galaxy s4 ve Lumia925 arasında yapılan puanlama sıralamasının hatalı olduğuna dair bir mail attım. Bakalım cevabı ne olacak.!

Cevap gelirse bizlerle de paylaşmayı unutma :oke:

• Beğen
NUD

NUD

Üye
galaxy zoom u bu gün inceledim beş para etmez

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
çekilen resimlerin çoğunda açı ve yakınlaştırma farkı var çok yanıltıcı evet bu açıdan bakınca 1020 gayet imi ama özellikle s4 zom la çekilen resimler daha çok yakınlaştırma yapılmış ve görüntüler dağılmış s4 zoom u bende inceledim evet telefon olarak 5 para etmez çok kalın ama kamera konusunda size katılmıyorum oldukça başarılı resim çekimi var optik zom başarılı

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Güzel Ama Kabullenmekte Lazım Nokıa'nın Kamerasını :) Bence S4 Zoom Boşuna Çıkmış Telefon

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
1020 (y)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Mesajımda düzenleme yapıyorum çünkü kafam karıştı :), Sol üst 808, sağ üst 1020, sol alt 925/zoom, sağ alt 925/zoom.
Çözemedim sağ alttaki diğerleri ile yarışır kalitede resimler çekmiş zoom olmalı. O zaman puanlamalar tuhaf.
Neyse çokta önemli değil :) herşey birbirine yakın olsa bile lumiaların gece çekim ve titreşim engelleme üstünlükleri yeter. :oke:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Youtube da 15 dakikalık Lumia 1020 ile S4 Zoom karşılaştırma video su var baya detaylı bir video bence ordan bakmak gerek.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
1020 hakikaten çok iyiymiş.

Üst Alt