Saat Sürüm Düşürme Samsung Galaxy Watch 46mm Başarılı


veysea

veysea

Üye
    Konu Sahibi
başlıkta da belirtiğim gibi Samsung Galaxy Watch 46mm akıllı saati 21.04.2020 yılında hepsiburadadan almıştım , ilk işim yazılımına bakmak oldu , R800XXU1DSL1 son günceleme yüklü gelmişti , ben de daha evvel gear s3 frontierde denemiştim başarılı olmuştu sürüm düşürme , bunda da yapmaya karar vermiştim R800XXU1ARH3 yükledim sonuç başarılı, alfabetik olan resimler bana ait , adım adım anlatacam , Mesut Aktaş arkadaşa teşekkür ederim yardımlarından dolayı...

1- Saatimizi kapatıyoruz
2- açma/güç tuşuna uzunca basıyoruz , ta ki rebooting yazısı çıkana dek


3- rebooting yazısı çıktıktan sonra güç tuşuna hızlı hızlı basarak


4- Download (wireless) üstüne gelince basılı tutun güç tuşunu ve bilgisayarın wifi kısmını açın ve R800 yazan yere bağlanın
5- wifinetodini açın ve önünüze extra bir ekran çıkacak izin verin yoksa bağlanmayacak
6- sol üstte kutucukta bağlandığında IP adresi belirecek
7- çıkan romları uygun yere atın ve starta basın kolay gelsin
8- Sorumlulukların hiçbirinden şahsım ve maxicep.com sorumlu değildir , ki zaten bu işlerden anlayan hatasız yapar
NOT : GEAR S3 Frontier ile de adımları izleyerek yapabilirsiniz...

a-
b-
c-
d-
e-
f-
g-

R800XXU1BRH3

wifiodinnet :

şifre :
by_veysea
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, TheNightMare. ve Mesut Aktaş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Faydalı bir içerik olmuş paylaşım için teşekkürler mutlaka işine yarayacak olan olacaktır. :)
 
  • Beğen
Tepkiler: veysea
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt