Satılık Nokia 808 Pureview Beyaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Auglia

Auglia

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz tertemiz çiziksiz sorunsuzdur.bataryası iyi durumdadır.üzerinde modifiye yazılımvardır,gerekli programlar araçlar vs içinde yüklü verilecektir.sadece cihaz mevcuttur.Takas teklif etmeyiniz.Fiyat sabittir: 400tl

sahibinden.com link:
 
Auglia

Auglia

Üye
    Konu Sahibi
Satıldı.
 
  • Beğen
Tepkiler: rashitshain
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt