Nokia 808 PureView Multitasking 43 Apps

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 808 PureView Multitasking 43 Apps

[video=youtube;yDWvYRjQ0Ig]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yDWvYRjQ0Ig#t=11s[/video]

doctorrr

doctorrr

Üye
zaten symbian meegodan sonra dünyanın en iyi multitasking yapan sistemi... :tşk:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
603ün de 57 taneli bi videosu vardı. Ben en fazla 55 tane açabildim 603 ile. Konu için teşekkürler :)

doctorrr

doctorrr

Üye
ben c6-01 le 40 a kadar çıktım sonra zaten ramblowla kapattım hepsini :D

MaxipmaN

Üye
daha fazla açar :hmmm

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,bende n8 ile 37 falan yapmıştım.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

yok direk kastı cinnet geçirdi ramblow a gelene kadar varya :D neyse işte kapattım gitti :D

bende hiç kasma olmadı ama hafıza dolu diyordu :D tek sorun normal ısıda bi telefonu 2 dakikada ateş gibi yaptım :ehe

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Bende nokia 701 ile 51 yaptım daha fazla olur diye düşündümde zorlamadım telefonu :)

doctorrr

doctorrr

Üye
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

ha bak bide o var reset attım kenara koydum dedim la havaya uçacak bu :D

aynen ama hiç o kadar kısa sürede o kadar ısıtmamıştım :D bazen gereğinden fazla ısınıyor elimi falan terletiyor hatta yakıyor :ehe bataryasını çıkartıp telefonla birlikte fayansa koyuyorum :D

doctorrr

doctorrr

Üye

aynen ama hiç o kadar kısa sürede o kadar ısıtmamıştım :D bazen gereğinden fazla ısınıyor elimi falan terletiyor hatta yakıyor :ehe bataryasını çıkartıp telefonla birlikte fayansa koyuyorum :D

buz dolabı poşetine sarıp dolapta kahvaltılıkların yanına koyuyorum :D

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Sıralama şöyle;

MeeGo>Maemo>Symbian :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

ama görmen lazımdı ekranı suratıma değdirince yakiyordu :aha: bende buzluğa koydum :zong: daha sonra bataryaya zarar vereceğini öğrendiğim de bi daha koymadım :ehe

şimdi kafam karıştı bu batarya buzlukta niye zarar görsün ki? Hem şarj oluyor biraz :allalla:

great14

great14

Üye
603'üm gitmeden önce rekorum 51'di fakat internette 63 uygulama olan bi video var. Symbian'ın en iyi yaptığı iş multitasking :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt