808 Pureview Kullanıcı Grubu

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
@DarkredBlue61 bak bu instadan paylaştığım fotoğrafın orjinal hali arada çok fark var. Kaliteyi sömürüyor . İnstagram keskinlik kalmıyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
yükleme ayarlarına baktın mı mobil veriden yada ayarlardan hd mı indirip bindiriyor ona bak. telefondan değilde pc dende bakıp deneyebilirsin biraz kırpıp küçültür normaldır

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

BellaPoarch

Üye
@DarkredBlue61 bak bu instadan paylaştığım fotoğrafın orjinal hali arada çok fark var. Kaliteyi sömürüyor . İnstagram keskinlik kalmıyor.
Fotoğraflar güzel çıkarıyor bendede 808 var telefon 41mp foto çekmek için uygulaması var onu ve bide tripot almanı öneririm çünkü cihazda iso yok sallandı her anda dikkatlik bozulma var

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Fotoğraflar güzel çıkarıyor bendede 808 var telefon 41mp foto çekmek için uygulaması var onu ve bide tripot almanı öneririm çünkü cihazda iso yok sallandı her anda dikkatlik bozulma var
Aramıza hoş geldin o zaman. Cihazda ois yok diyecektin galiba . Birçok fotoğrafı tripodsuz çekiyorum el sarsıntısı çok etkilemiyor. Camera proyu kullanıyorum arada . Daha çok 8 mp pureview modunu tercih ediyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Optik görüntü sabitleyici değil miydi o 🤔
nokia 808 de yazılımsal var oda sadece videoda. 1020 de optik sabitleme mevcut

1020 daha belirgin normalde
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi

Ham hali yükledim

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

@DarkredBlue61

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Ham hali yükledim
808 düşük ışıkta biraz sıkıntı. yüksek iso ile denenebilirmiş. 800 cıvarı belki net foto çıkardı

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Videoya fotoğraf muamelesi yapma yahu
aynı sayılır. düşük ışıkta 808 diyaframdan mıdır yazılımdan mıdır nedir tam toparlayamıyor. başka telefonlar ile dene mesela daha parlaktır onlar ama pc de izlediğindede deli gibi kumlanma oluyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
aynı sayılır. düşük ışıkta 808 diyaframdan mıdır yazılımdan mıdır nedir tam toparlayamıyor. başka telefonlar ile dene mesela daha parlaktır onlar ama pc de izlediğindede deli gibi kumlanma oluyor
Pc ekranı amoled değil ondandır. Yeni telefonlarda daha parlak olması yazılımsal bir olay . Gerçeklikten uzak oluyor. 808'de Siyah tam siyah olarak kalıyor. Sensörün de etkisi vardır.

Senin bu camera modunu yapayım mı ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bendeki 808 güç devresi gidici galiba . Şarj etmemeye başladı . Kamera açılmıyor . Şase hattında problem var . Kamera gövdesine şase çektim öyle açıldı . 12 senelik devre beni bi sal artık diyor bakalım hayırlısı.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
harici sensör satılıyordu ama kalitsi nasıl olur bilmem

• Beğen