Nokia 808 Pureview 41 Mp Resim Çekme Modu Sis

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sadece Nokia 808 İçin Olan Bir Moddur Diğer Cİhazlara Yüklemeyin! 41 Mp Çektirme Modu Eklendi. 16:9 da 8-5-2 Mp Modlari.Zoom Değerleri Varsayılan Haldedir.4:3de İse 12-5-3 Mp Modları Eklendi.Video Ayarlarına Dokunulmadi.Ahmet Demirci Abimizede Ayrıca Teşekkür Ederiz Bu Mod Kendisine Aittir Sis Haline Getirerek Paylaştım Sadece.Modu Kullanırken Kamera Açılmama Gibi Hatalar Alamazsınız O Yüzden Öneririm Diğer Modlarda Sık Sık Kamera Açılmadı Hatası Alıyorsunuz Bu Modda Öyle Bir Şey Çok Nadir Yaşanır Güle Güle Kullanının.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, şugar_klavyeci, cemil baba ve 1 kişi daha


MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Video modları yok mu ? Harbiden farkını görüyor musun ? 8 mp ile 12 mp farkı var mı ? Sonradan orjinal kamera uygulamasına dönebilir miyim?
 
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Video modları yok mu ? Harbiden farkını görüyor musun ? 8 mp ile 12 mp farkı var mı ? Sonradan orjinal kamera uygulamasına dönebilir miyim?
Orjinale Dönemezsin. Farkları Pixsel Olarak Var Aslında. Kalite vs İçin Aynı Ortam Aynı Şartlarda Orjinal ve Sonrası ile Kıyaslamak Gerek İlla ki Fark Olur Ama
 
  • Beğen
Tepkiler: cyborg78 ve MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt