Nokia 7110 Mesajlarda ve Rehberde Donuyor

Sponsorlu Bağlantılar

MuratMeister

MuratMeister

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 7110 Mesajlarda ve Rehberde Donuyor
Merhabalar değerli forum üyeleri,
Nostalji amaçlı Nokia 7110 telefon aldım. iPhone 5S 'ten çıkma 4.5 g uyumlu nano sim kartıma çerçeve takarak telefona taktım. Telefon gelen ve giden aramalarda ve menü içerisinde dolaşmada sıkıntısız çalışıyor lakin mesaj yaz dediğimde ve numaraları rehbere kaydet dediğimde donuyor, kapanıyor ve tekrar açılıyor.

Ne tavsiye edersiniz?
bir fikri olan var mı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format Atmayı Dene

Hasand.

Hasand.

Üye
Merhabalar değerli forum üyeleri,
Nostalji amaçlı Nokia 7110 telefon aldım. iPhone 5S 'ten çıkma 4.5 g uyumlu nano sim kartıma çerçeve takarak telefona taktım. Telefon gelen ve giden aramalarda ve menü içerisinde dolaşmada sıkıntısız çalışıyor lakin mesaj yaz dediğimde ve numaraları rehbere kaydet dediğimde donuyor, kapanıyor ve tekrar açılıyor.

Ne tavsiye edersiniz?
bir fikri olan var mı?
4.5g ye uyumlu sim kartın telefonda uyum sağlamiyor mağlum telefon 1999 da çıkmış telefon
Kaynak :
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

MuratMeister

MuratMeister

Üye
    Konu Sahibi
4.5g ye uyumlu sim kartın telefonda uyum sağlamiyor mağlum telefon 1999 da çıkmış telefon
Kaynak :
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

32kb sim kart aradım bulamadım. 4.5 g yi hatta 3g yi bile kapattım öyle denedim yine aynı.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Telefon belleği ile simkart belleği uyuşmuyor.Kısacası desteklemiyor diyelim. Eski bir simkartla deneyin . Olmadı format atın

Üst Alt