nokia 701 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
nokia 701 yardım
merhaba arkadaşlar geçenlerde kendime ikinci el bir nokia 701 aldım aldıktan sonra tabi haliyle biraz oyun biraz program yükledim kısacası kendime göre özelleştirdim fakat en son bu gba emulatörünü indirip kurdum ve kurduktan sonra cihazın sağ üst köşesinde mavi rakamlar geldi proyu sildim ama nafile neyse telefona format attım sonra tabi bir daha hackle birdaha pro yükle aha birde ne göreyim yine aynı şey oldu boş ver dedim kalsın ne olacak antivirüs programı yükledim(netquin kaspersky falan)ama her varamada telefon temiz çıktı neyse sonra Oviden program yükledim ama baktım yükleme bitmeden yüklemeye hazırlanıyor yazısı çıktı ve sonra yüklemedi deyip yüklenmir uygulama ve oyunlar (yalnız yükleme sırasında internet bağlantısı isteyenler)bende en son hem hard hemde soft format attım tüm uygulamalar gitti şimdi müzik çalar dahil tüm güncellemeler gitti ama buna yanmıyorum şimdi yine uygulama yükledim tüm uygulamalarıda Maxicepten indiriyorum yani başka siteden indirmiyorum kimseden bluetootlada bir şey almadım müzikçaları açıyorum müzik dinliyorum şarkı bitince tel donuyor kapanıp açılıyor ve açıldıktan sonra yine o mavi rakamlar geri geliyor arkadaşlar bi yardım edin telefonu aldığımdan beri doğru dürüst kullanamıyorum kafayı sıyıracam nerdeyse ne olur bir akıl verin hafıza kartınida biçimlendirdim size zahmet bil el atın

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bir Resim At Telefonundan

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
şu an mobildeyim resim atamıyom ekranın sağ üst kisminda mavi rakamlar 38,4 12,8 gibi mavi rakamlar geliyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
O Sayılar Normalde Netquin in İnternet Sayacı Göstergesi Olması Lazımdı Ama Siz Format Atmışsınız Hala Geliyormuş. İlginç.. Flash Anlatımları Var Birde Flash Atmayı Deneyin.

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
hayır netquin in yazılarını biliyorum onlardan değil bu arada 3g şebekeside çalışmıyor az daha unutuyordum ilgilendiğin için ayrıca teşekkür ederim yani formattan sonra gelmiyor sadece uygulama yükledimmi ortaya çıkıyor ve bir daha gitmiyor teli kapatıp açsam bile sadece formatla gidiyo uygulama yükleyince tekrar ortaya çıkıyor yani bundan nasıl kurtulabilirim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
En İyisi Flash Atmayı Dene. Kullandığın Sürümü İster Phoenix İle Navifirm İle Yazılımı İndirip İster Nokia Suite İle Yazılımını Tekrar Yükleyebilirsin.

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
Peki en mantıklı yol bu internet kafeye gittiğimde hallederim çok sağol dostum:)

asigsasi

asigsasi

Üye
voxtrack veya safe manager uygulamasını her seferinde yüklüyorsan onlarda yapabilir

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
evet şu voxtrack onu her seferinde yüklüyordum acaba ondanmı yani bu pro virüslümü dersin? Aslında dikkatimi çekmişti voxtrack

asigsasi

asigsasi

Üye
virüslü değil data miktarı felan aslında güzel uygulama fakat daha iyileri var voxtrack sil başka kayıt programı yükle mesela abc recorder var onu kullan

voxtrack sildikten sonra kapat aç

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
asigasi arkadaş öncelikle çok teşekkür ederim Ya onu çözdüm ama bu diğer pro ları yükleyince yine tam yükleme bitecek birden yüklemeye hazırlanıyor diyor sonra yüklenmiyor ve 3g hala çalışmıyor m.hizmetlerini falan aradım hani ayarlar tamammı diye tüm ayarlar tamammış benim hat 3g ye acıkmış tel deki ayarlar da tamam acaba yazılımsal bi sorunmu yoksa teknik bi arızasımı var bi el atarsanız çok makul olur hayır teknik servise götürecem güvenemiyom geçen gün sarıyerde bir kaç tanesine öylesine hocam teli hacklıyonmu dedim kimisi 100 lira kimisi seksen lira istedi hatta beşiktaşta biri 120 lira istedi sanki telefonu yeniden modifiye yapacak o yüzden pek güvenip gidesim yok (hack konusunu öylesine açtım şayet allah razı olsun maxidaşlarım ve maxicep sayesinde teli zahmetsiz 5 dakikada hacklıyosun çok şükür)bi yardım edin ne olur:(

asigsasi

asigsasi

Üye
ayarlar_ bağlantı _ağ _şebeke modu_ ne yazıyor

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
çift mod yazıyor

asigsasi

asigsasi

Üye
3g ye al yine de çekmiyor sa 3g ayarlarını yeniden al mesaj yolu ile al eğer yine de olmuyorsa flash atman gerekir

asigsasi

asigsasi

Üye
birde telefona turkcell hat takıp dene

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
hat zaten turkcell birde ayarları yeniden alayım eğer olmazsa flash atarım da flash tam olarak nasıl oluyor bi araştırmam lazım :)

mustafasen

mustafasen

Üye
paniklemene gerek yok dostum.hacklenmış cfw ler var birini indir flaşla sonra rom patcher yükler sin işlem tamam

samurai jack65

samurai jack65

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah dostum desteğin için sağol bi deniyeceğim bakalim ne olacak:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...