Nokia 6600 la adsl keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

red_apple

Üye
bunu deneyip çalıştırabilen varsa haber versin nasıl yapmış ben çevirmeli ağda yaptım oldu ama ağa bağlı bilgisayarımda bir türlü yapamadım

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
cepte adsl güzel haaaaa ;)

red_apple

Üye
ağda niye bağlanılamıyor çözen varmııııııııııı

LaXoR

Üye
tesekkurler ben de 6600 yoq ama arkadaslarıma yarayacagından emınım ;)

_GiTaRisT_

Üye
güzel döküman ama işime yaramıyor..sağolasın..

HLSpAwN

Üye
6630 ile deneyen oldumu? gnubox'un 6630 ile çalışmadığı söyleniyor?

metintekin

Üye
eline sağlıkkkk.

kingx

Üye
Kablo ile bağlanmak isteyenler Nokia PC Suit le becerebilir biraz bakının programa anlarsınız, ikincisi ise 6630 sahipleri(ben de :( ) maalesef bu işi şimdilik unutun çünkü hem telefonun ayarları elverişli değil hem de 6630 için yapılmış gnubox uygulaması yok. ( hayır var diyenler olabilir, ol olnların hiçbiri çalışmıyor). Sevgiler, saygılar..

ekodinamik

Üye
bu ne biçim anlatım yahu daha zoru yok muy du

finike_ru

finike_ru

Üye
bilgisayar gerekliymiş :)

zaten bilgisayar varsa 6600 ne gerek var

liseli5246

Üye
:yuru

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
2oo4 ün konusu hortlatmışlar yahu

sermester

Üye
Kardeşim , böyle kopyala yapıştır yapmayın. Bu kadar açıklamayla olmuyo bu iş. Adam oturmuş 45 dakkalık videoyla anlatmış. Buna rağmen 2 gecede ancak bağlanabildim. Araştırın bulun. Öyle bi text dosyasıyla halolacak bi şey değil bu...

wertyytrew

wertyytrew

Üye
Kardeşim , böyle kopyala yapıştır yapmayın. Bu kadar açıklamayla olmuyo bu iş. Adam oturmuş 45 dakkalık videoyla anlatmış. Buna rağmen 2 gecede ancak bağlanabildim. Araştırın bulun. Öyle bi text dosyasıyla halolacak bi şey değil bu...

1. konuyu derin uykudan uyandırmışsın
2. ne kadarda paylaşımcısın.... insan linkini koyar yararlandırmaya çalışır demi...
3. hem sen niye bu konuyu araştıranları azarlıyon? hi...?

pc-kolikk

Üye
proxi programını nereden bulabilirim acaba yardımcı olurmusunuz lütfen :s

Üst Alt