Nokia 6300 için yeni en son yazılım güncellemesi olan 7.30 versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

welatt

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6300 için yeni en son yazılım güncellemesi olan 7.30 versiyon
Uyarı: 6300 ınızın yazılımını güncellemeden önce bilmeniz gerekenler:
** Telefonunuzun tercihini "Genel" yapın.
** Telefonunuzun bataryası tam dolu olsun. Yarım dolu bir batarya ile yazılım güncellemesi sakın yapmayın.
** Program size "telefonunuzun yedeğini hafıza kartına alın" diyecektir. Bu uyarıyı önemsemeyin. Bi sorun olmuyor. Ama gönlünüz el vermezse alabilirsiniz. Ben şimdiye kadar 2 kere yazılım güncelledim hiçbir veri kaybı olmadı.
** Yazılım güncellemek çok zor ben yapamam diyorsanız telefonunuzu aldığınız yere götürüp yeni yazılım yükletebilirsiniz ama bence hiçbir zor yönü yok.
** Nokia yazılım güncelleme programındaki uyarıları dikkatle okuyun.
** USB kablonuz olmadan yazılım güncelleyemezsiniz..
** Yazılım güncellemesi ortalama 10-20 dakika arası sürüyor.

Önemli Bilgi: Telefonunuz KVK çıkışlı değilse yazılım güncellemesinden sonra telefonunuzun dili İngilizce olabilir. KVK çıkışlıysa Türkçe olarak kalır, dil değişmez.(Dil değişikliği durumunda Nemesis isimli yazılımla dili çok basit bir işlemle düzeltebiliyorsunuz. Programla ilgili detayları Google' da bulabilirsiniz..)
Yeni yazılım yüklendikten sonra telefon kapanıp açılacaktır. Yazılımın tam olarak oturması için telefonunuzu bir kere daha kapatıp açmanızı öneririm.

Resimler kendi telefonumun yazılım güncellemesi anındaki çekimim.. Telefonunuzun yazılımını güncellemek için Nokia Software Updater yazılımını yüklemeniz gerekiyo

• Beğen
Tepkiler: zazayusuff, deluxs, kene06 ve 5 diğerleri

alperen1313

alperen1313

Üye
Uyarı: 6300 ınızın yazılımını güncellemeden önce bilmeniz gerekenler:
** Telefonunuzun tercihini "Genel" yapın.
** Telefonunuzun bataryası tam dolu olsun. Yarım dolu bir batarya ile yazılım güncellemesi sakın yapmayın.
** Program size "telefonunuzun yedeğini hafıza kartına alın" diyecektir. Bu uyarıyı önemsemeyin. Bi sorun olmuyor. Ama gönlünüz el vermezse alabilirsiniz. Ben şimdiye kadar 2 kere yazılım güncelledim hiçbir veri kaybı olmadı.
** Yazılım güncellemek çok zor ben yapamam diyorsanız telefonunuzu aldığınız yere götürüp yeni yazılım yükletebilirsiniz ama bence hiçbir zor yönü yok.
** Nokia yazılım güncelleme programındaki uyarıları dikkatle okuyun.
** USB kablonuz olmadan yazılım güncelleyemezsiniz..
** Yazılım güncellemesi ortalama 10-20 dakika arası sürüyor.

Önemli Bilgi: Telefonunuz KVK çıkışlı değilse yazılım güncellemesinden sonra telefonunuzun dili İngilizce olabilir. KVK çıkışlıysa Türkçe olarak kalır, dil değişmez.(Dil değişikliği durumunda Nemesis isimli yazılımla dili çok basit bir işlemle düzeltebiliyorsunuz. Programla ilgili detayları Google' da bulabilirsiniz..)
Yeni yazılım yüklendikten sonra telefon kapanıp açılacaktır. Yazılımın tam olarak oturması için telefonunuzu bir kere daha kapatıp açmanızı öneririm.

Resimler kendi telefonumun yazılım güncellemesi anındaki çekimim.. Telefonunuzun yazılımını güncellemek için Nokia Software Updater yazılımını yüklemeniz gerekiyo

vodafone hattını kullanıp 6300 dan live msn i açamayanlar ve sürekli 38 hatasını alan arkadaşlar..
bu program sizlerin daha çok işine yarar
bilginize
paylaşım için teşekkürettim

ttgg

ttgg

Üye
saolun beyler bilgiler için

thenfouz

thenfouz

Üye
yha arkadaşlar indirdim çaıştırdım diyoki yeni sürüm var yüklensinmi yüklensin diyorum yüklüyor yine giriyom yeni sürüm yüklensinmi çıkış diyorum çıkıyor nasıl yapcam ben yhaw:s

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
aynı sorun bende de var updater programı sürekli yeniden yükleme yapıyor yeni sürüm var deyip duruyor aslında yeni sürümü yüklüyorum tekrar var deyip duruyor...

asi3535

asi3535

Üye
vadafone yada 6300 yazılım yuklemede sorunmu var bı solesene care olabılırım

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
aynı sorun bende de var updater programı sürekli yeniden yükleme yapıyor yeni sürüm var deyip duruyor aslında yeni sürümü yüklüyorum tekrar var deyip duruyor...
kardeş kurulu srümünü kaldır nokia.com dan en sürümü indir kur bir sorunun kalmaz..

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
abi onu denedim ama zaten onu indirince de yeni sürüm var deyip download ediyor ardından onu yükleyip tekrar yeni sürüm var diyor...5-6 kere devam ettim işleme ama her seferinde aynı...

burhanali

burhanali

Üye
bakacak kimse yokmu busorunu nasıl çözecegiz olmuyor son sürümünü indiriyorum yinede yeni sürümü var diyor 10 defa denedim boş hep aynı sorun bizahmet ilgili arkadaşlar bu konuya bi elatsınlar tşk.....

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bakacak kimse yokmu busorunu nasıl çözecegiz olmuyor son sürümünü indiriyorum yinede yeni sürümü var diyor 10 defa denedim boş hep aynı sorun bizahmet ilgili arkadaşlar bu konuya bi elatsınlar tşk.....
ingilizce olanı indir kur..

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
Yok ingilizce sürümü de olmuyor herkes aynı sorunu yaşıyor şu anda

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
nasıl olmuyor kardeş ben yeni kurdum ve kullanıyorum..eski sürümü kaldırıp kur..

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
sürüm güncelleyince telefon ingilizceye dönüyordu bundan önceki sürümlerde. birde tekrar türkçeye çevirmek için uğraşıyorduk. şimdiki versiyon yüklemelerinde dilin değişmeyi gibi bir sorun oluyormu arkadaşlar.

thenfouz

thenfouz

Üye
kardeş kurulu srümünü kaldır nokia.com dan en sürümü indir kur bir sorunun kalmaz..

ya kardeşim aynı senin değin gibi yaptım yine aynı hata olmuyo ya yüklüyom yine yeni sürüm yüke filan diyor

oktay6158

Üye
kardesler bende bu yukluuu ama 7.40 varmı bunun

ahmetyasar046

Üye
arkadaşlar software bende de aynı sorunu veriyor ama günde bi defa ona da yok deyip geçiyorum.

benim başka bi sorunum var telefonumu aldığım şerefli bi arkadaş turkcell-im den olmadığını söylemişti ama turkcell-im'li temasını kullanmak istemiyorum güncelleştirme yaparsam sizce bu sorundan kurtulurmuyum :vur
yardımlarınızı bekliyorum :(

sediman

Üye
benim telefonda ingilizce oldu nimesisi nasıl kullanacam

clonexcell

clonexcell

Üye
arkadaşlar kardeşimin teli 2008 di sanırsam 5,50 sürümü sanıyorum firmware update yaptık 7,30 2009 oldu. benim teli 1 ay oluyor 7,21 2008 versiyonu software updater yeni sürüm yok diyor. nokianın sitesinden bakıyorum benim telin kodunu giriyorum yeni sürüm yok diyor. tam anlamadım cıkıs tarihleri farklı mı ?

muhammed07

Üye
arkadaşlar 6300 bu yeni güncelleştirmesiyle alakalı bi kaç şey var bilmeniz gereken. ilk önce bu modelin iki faklı türü car... bazılarınızın 7.21den yukarı çıkmayacaktır... yeni 7.30 her iki sürümede uymuyo... sadece birine uyuyo... farkı nasıl anlıcaz diye soran arkadaşlara malesef cevap veremicem ama zaten nokiadan baktığınızda telinizin günçelleştirmesi yok der.... ikince şeyde türkce sorunu felan yok ama küçük bi sorun var... her telefona mesaj attığınızda o kişi mesajı normal görebilir ama demin bahsettiğim o diğer 6300 sürümlerinde sorun veriyo... mesajınızda kelimeler parça parça oluyo... örneğin se lam me me t na p ı yon.... gibi... ama tekrardan yüklemeyi deneyin... ben daha yapmadım... ama öyle denemeyi yapcam... muhtemelen çözülür...

izmirlihuso

Üye
ne işe yarıyor bu sürüm ne fark var diğerlerinden ki ne değişiyor telde

Üst Alt