Nokia 6300 Güvenlik Kodunu Kendin Kır

Sponsorlu Bağlantılar

birolb1994

Üye
Allah razı olsun valla çok teşekkürler daha param yeni bitmişti telefoncuya nasıl giderdim

narkoz333

Üye
link için sagol kardeş ama tuş kilidi kodunu unuttum açamıyorum onada yardımcı olursan sevinirim çok acil..

menderes_45

menderes_45

Üye
teşekkür ederim

--------------- Ekleme ---------------

hata veriyor

kaya02can

Üye
elinize sağlık arkadaşlar

yetkin483

Üye
slm hellllllo

wogebond

Üye
teşekürler

mukoaslan

mukoaslan

Üye
denedim saol süüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüppppppppppppppppppeeeeeeeeeerrrrrrrrrr bir paylaşıkm olmasadaharike denebilir

d1o

Üye
11.maddede ''change'' düğmesine tıkladığımda sol alt köşede Error! hatası veriyor.yardımcı olur musunuz

silop_kms

silop_kms

Üye
eline sağlık paylaşım için teşekkürler

yağızaygün

yağızaygün

Üye
teşekkürler

okanekiz

Üye
saol

ibrahimkaya83

ibrahimkaya83

Üye
6300 gormuyor kı

AYINTAPLI

Üye
tskler arkıdısım

src34

src34

Üye
benim telefon kapalı acamıyorumda güvenlik kodu istiyor giroyrum hata veriyor ben telefonu pc baglasam bile usb kablosuyla pc görmezki ama:(

KAAkaan15

Üye
çok saol işime yarayacak aylardır bunu aruyodum çok saol aynen bende untmuştum :) çok saol

detanator

Üye
arkadaşlar 6300 telefonumun kilit kodunu kırmak için format attım versiyon güncellemesi yaptım şuan 7.21 versiyonu yüklendi fakat telefon english dil yüklü tr yapmam lazım lütfen acil yardım yoksa telefon elimde patlayacak kimseyede satamam bu şekilde ne olur bir yardım acil yoldan şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.

wys

Üye
Bak arkadaşım milleti yanlış yonlere yonlendirme. guvenlık kodu rahatlıkla 1 dk bulabilirsin cok kolay.

Yapacagınız 2 adımda işlem tamam.

1 - ilk başta bu isteye girin

2 - Varsa telefonu aldıgınızda telefonun kutusunun ustunde seri no yazar. yoksa kutusu,telefonunun bataryasını cıkar icinde seri no yazar.

Son olarak girdiğiniz siteden iyice bakın security mastercoda for nokia mobiles olan kısımn altındakı IMEI yazan yere seri noyu yazın .sonra GENERATE yazan yere tıklayın.işte size guvenlık kodu.cıkan kodu guvenlık kodu olarak gir sora degiştir bukadar arkadaşlar.

Not:Arkadaşlar unutmadan soylıyım bu işlem sadece nokıalar icin gecerliii. Bi tesekur yeter!!!!

ajannn

Üye
olmuyor...

us_ta_18

Üye
telefon local moddan cıkmıyor arkadaşım nasıl olacak

Arkadaşlar, Nokia 6300 telefonumun güvenlik kodunu değiştirmiş ve her nasılsa unutmuştum. olmuyor kardeşim nasıl olacak buldum şifreyi yinede kabul etmiyor yinede eline salık

olmuyor olmuyor yavv kafayı yiyecem

nokiacı

Üye
teşekkürler 6300 da denedim çalışıyor