Nokia 6300 Güvenlik Kodunu Kendin Kır

Sponsorlu Bağlantılar

haatııraalaar

Üye
:))

gonul-yokusu

Üye
eline sağlık

cengizea

Üye
Tskler :)

Özgecan1903

Üye
Yazdığınız herşeyi yaptım error verip durdu. Hiç bir işe yaramadı. :S

emragh

emragh

Üye
Baya uzun işlemmiş onun yerine nokia telefonlarının güvenlik kodunun kırıldığı bi site var oraya telefonun imei numarasını giriyorsun kırmak için şifre veriyor onu güvenlik kodu yerine gir açılır

aslanbey_166

Üye
kardeş allah razı olsun başkada bişey demeye gerek yok herhalde...

ayrıca söylemek istediğim bazı durumlar var:

4. maddede verilen linki değiştirilmiş onun yerine linki eklenmiş denedim oluyor...

ayrıca

12. maddede belirtlen uyarı bende vermedi sabredemedim bende devam ettim herhang bi prob çıkmadı güzelce oldu yani çok fazla beklemenize gerek yok devam edebilirsiniz...

ek olarak
16. işlemdeki word dosyasını '' x '' işareti koyduktan sonra kaydettim..

17 ve 18. adımda belirtilen işlemleri aynen yaptıktan sonra kabloyu tel den çıkarttım ve telefonu açma-kapama düğmesinden açmaya çalıştım açılmadı bende telefonun pilini çıkarıp taktım ve açtım... akabinde güvenlik kodunu değiştire geldim 20. adımda belirtilen şifreye benzer şifremi girdim yeni güvenlik kodu girin dedi bende kafama göre bi kod verdim ve KOD HATASI uyarısı geldi ve bende tekrardan ne hikmetse 12345 yazdım ve kodu tekrarlayın yazdı tekrarladım GÜVENLİK KODU BAŞARI İLE DEĞİŞTİRİLDİ uyarısı geldi... yani güvenlik kodum 12345 oldu daha sonra tekrar güvenlik kodunu kendimverdiğim bi şifre ile değiştirdim...

eklemek istediğim son şey ise benim telefonum nokia 6300

TEŞEKKÜRLER

glare23

Üye
güzel

ocumuk

Üye
Nokıa c3 telefonumun güvenlık kodunu üst üste yanlıs girince kilitlendı...:(( ne yapıcam bir yardım edin Allah aşkınaa..:(

seceka

Üye
teşekkürler

Siycey

Siycey

Üye
lazım olanlar için iyi bişey paylaşım için sagol

serseriwww

Üye
349

Memmeos

Üye
Slm.arkadaşlar

selaam

Üye
kardeş allah razı olsun başkada bişey demeye gerek yok herhalde...

ayrıca söylemek istediğim bazı durumlar var:

4. maddede verilen linki değiştirilmiş onun yerine linki eklenmiş denedim oluyor...

ayrıca

12. maddede belirtlen uyarı bende vermedi sabredemedim bende devam ettim herhang bi prob çıkmadı güzelce oldu yani çok fazla beklemenize gerek yok devam edebilirsiniz...

ek olarak
16. işlemdeki word dosyasını '' x '' işareti koyduktan sonra kaydettim..

17 ve 18. adımda belirtilen işlemleri aynen yaptıktan sonra kabloyu tel den çıkarttım ve telefonu açma-kapama düğmesinden açmaya çalıştım açılmadı bende telefonun pilini çıkarıp taktım ve açtım... akabinde güvenlik kodunu değiştire geldim 20. adımda belirtilen şifreye benzer şifremi girdim yeni güvenlik kodu girin dedi bende kafama göre bi kod verdim ve KOD HATASI uyarısı geldi ve bende tekrardan ne hikmetse 12345 yazdım ve kodu tekrarlayın yazdı tekrarladım GÜVENLİK KODU BAŞARI İLE DEĞİŞTİRİLDİ uyarısı geldi... yani güvenlik kodum 12345 oldu daha sonra tekrar güvenlik kodunu kendimverdiğim bi şifre ile değiştirdim...

eklemek istediğim son şey ise benim telefonum nokia 6300

TEŞEKKÜRLER

Arkadaşım mesajlar,rehber gidiyor mu?Benim için önemli olan mesajlar .s Kaç gündür araştırıyorum :(

HereİsJohnny

Üye
bu çok zor bi yöntem bi program var sadece bilgi göster kısmına basıyosun sana gösteriyo güvenlik kodunu hiç uğraşmaya gerek yok arkadaşım

erdiee

Üye
selamın aleykum arkdaşlar cihaz kapaliysa ne yapmam gerekiyor 6300 icin ACİL yardmci olun bana

- - - Eklendi - - -

selamın aleykum arkdaşlar cihaz kapaliysa ne yapmam gerekiyor 6300 icin ACİL yardmci olun bana

reisati34

Üye
Selamın aleykum arkadaslar ben nokıa c3 kullanıcısıyım telefonuma facebook uygulamasını yukledım baglantı ayarlarınızı kontrol edın dıyor youtubeden de vıdeo ızleyemıyorum baglantı ayarlarınızı kontrol edın dıyor onu nasıl yapıcam yardım edersenız sevınırım acılllll

HereİsJohnny

Üye
Selamın aleykum arkadaslar ben nokıa c3 kullanıcısıyım telefonuma facebook uygulamasını yukledım baglantı ayarlarınızı kontrol edın dıyor youtubeden de vıdeo ızleyemıyorum baglantı ayarlarınızı kontrol edın dıyor onu nasıl yapıcam yardım edersenız sevınırım acılllll

az önce cevaplamıştım seni niye boş yere yazıyosun?

reisati34

Üye
Yanlıslıkla gıtmıs :)

dj.eric

dj.eric

Üye
:tşk:

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
:tşk: