Nokia 6300 Güvenlik Kodunu Kendin Kır

Sponsorlu Bağlantılar

hugara

Üye
bukadar uğraşa ne gerenk var ki ? phoenix diye progrm var , formatla diyorsun herşeyi siliyor , güvenlik kodunuda siliyor tabi :D telefonu yeni almış gibi hızlı oluyor

By-kraL

Üye
pc suite bağla demişde kabloyu takınca güvenlik koruması kilidini kaldırın diyor hiç bişey yapamıyorum nasıl yapcaz

l3il3eR

l3il3eR

Üye
Link ölü bi zahmet yenilermisin...!

batuone

Üye
saol

harunbiga

Üye
okkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

yuka0452

Üye
eywallah kardesım elıne emegıne saglıkk cok ıyı olmus
sonunda bulabıldım tabı cıkan sıfırlar kullanılmısyormus

ONUR688

Üye
ya kardeş bnm pcde pm dosyasının içine o pm uzantılı dosya gelmiyor görünmüyor neden olabilir windows yedi kullanıyorum onun için olabilirmi.

ZeBaNe

ZeBaNe

Üye
Teşekkürler...

SeeMee

Üye
sürüm olarak kendımız nasıl indirip yapacaz?

sewopasa

Üye
arkadaşlar link ölü değildir fakat sürüm kodu değişmiştir ben bu yerden buldum ''http://www.b-phreaks.co.uk/files/NSS/NSS103815.zip'' bunu kullanırsınız arkadaşa ALLAH razı olsun diyorum çok teşekkürler ...

cumrashell

Üye
Çok Teşekkürler Kardeş.Sayende sayaçlarımı Sıfırlıyabildim :) Allah Razı Olsun ;)

zalim016

Üye
tesekkurler

mubin123

Üye
kardesım allah razı olsun yaa 10tL ıstıolardı serefsızler ama sen waryaa uffff ellerınden opem senın yaa coooooooooooook tesekkurler!!!!!!!!!!1(h)

meric_Ozlem

Üye
Arkadaşlar Herkeze Selam :) Bendede 6300 Var. Güvenlik Kodu Sorunu Bendede Var. Lütfen Yardımcı Olur musnuz ? :oke:

AsİKaNkA58

AsİKaNkA58

Üye
ewy kardeş 5300 da işe yaradı eline sağlık.d

6630msm

Üye
ARKADASIM ONCELIKLE ÇOK SAOL SENİN DEDİGİN GİBİ GÜVENLİK KODUNU UNUTTUM FAKAT BN UNUTMADAN ÖNCE TUS KILIDININI DE OLE YAPTIM :D şimdi tus kilidini kaldıramıyorum :d NASIL YAPÇAM ? BİR İLGİLENİVER .

----------Eklendi @ 19:46:02 ---------- Yazıldı @ 19:45:15 ----------

bende de aynı yha nokia modunu seç diyo ama ben nsl seçem ben tuş kilidini açamıyom
:angry:

emmo79

Üye
teşekurler

fikrettunc

Üye
slm ærkdaşlar benımde nokia 6300 var kodu unutum acamiyorum

----------Eklendi @ 16:09:33 ---------- Yazıldı @ 16:08:27 ----------

slm ærkdaşlar benımde nokia 6300 var kodu unutum acamiyorum

MrTech

MrTech

Üye
Teşekkürler

ferdi269

Üye
hafıza kartını ancak bilgsayara tak ve hafza kartnın içndekileri pc ye kopyala ve hafıza kartnı bçmendr...