Nokia 6300 Güvenlik Kodunu Kendin Kır

Sponsorlu Bağlantılar

hylzfth

Üye
Çok Çok Teşekkürler, Allah Razı Olsun

agır73

Üye
ya ben güvenlik kodunu unuttum nasıl açıcam telefonu????

hmdebrnci

Üye
ya ben şifreyi unuttum tekrar koymak istiyorum fakat yapamıyorum bi yardımcı olursanız çok memnun olurum

mxmxdx

Üye
peki bunu yapınca format anlamınamı geliyor?
telefon hafızamdaki numaralar önemli silinirse biterim.

????

jetcabbar

Üye
slm güvenlik kodu problemi bendede var nasıl oldu bende anlamadım unutum kodu ve arkadaşım telefonu eline alıp yanlışlıkla tuş kilidini kapattı şimdi tuşkilidini açmaya çalışınca güvenlik kodu istiyor ne yapacağımı bilmiyorum pc suite programını indirdim ama telefonun bilgisayara bağlanması için tuş kilidini kaldırın diyor ne yapmalıyım lütfen bi yardım.. :(

zekikomur

Üye
6300 guvenlik kırma

menderes_45

menderes_45

Üye
arkadaşlar yeni versiyon atın düzeliyo ;)

berkayholat

berkayholat

Üye
Çok saol

brk38

brk38

Üye
tşk ler

s_e_f_A

s_e_f_A

Üye
kardeşim çok saolasın tek denemede oldu teşekkürler :) xD

osmanekmen

Üye
arkadaşlar nokia pc suite programını bilgisayarınıza kurun. o programla telefonunuzun yazılımını güncelleyin. güncellemenin sonunda telefon fabrika ayarlarına dönüyor ve tabi güvenlik kodu da( yani güvenlik kodu 12345 oluyo) ben 6300 kullanıyorum denedim oldu

mcelik11

Üye
kardeşim teşekkür edrim çok işime yaradı...ellerine sağlık...ama ilginç birşey söliyim çıkan kod diğer hattımın numarası çıktı...:)

yasin1587

yasin1587

Üye
teşekkürler

pro_

pro_

Üye
süperr teşekkür ettim :)

yasin1587

yasin1587

Üye
teşekkürler

kingsfurkan

Üye
tşkrler

majera34

Üye
arkadaslar benim yurt dısından gelen 6300 telfonumj var pin kodundan sonra sınırlama kodu isityor ne yapmam gerekir acil yardım bekliyorum arkdaslar teşekürler

wanted_1903

Üye
Arkadaşlar Nokia resmi sitesinden software güncelleştirme yaparak cihazın son modelini cihazı sıfırlayabilirsiniz

yasar74

Üye
sağol işe yaradı tşk

teo1748

Üye
sıfırları yazma olur