nokia 6288 lütfen yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
nokia 6288 lütfen yardım edin
arkadaşlar telefonum bozuldu ne oldugunuda bılmıyorum menü ye girdigim zaman diyelim mesajlara girecegim o galeriye giriyor kısa yol tuşları bazen calışmıyor telefon açtıgımda karşı taraf beni duyuyor ama ben sesi dişari vermedigim surece duyamıyorum tuş seslerini normalde kapatırım bugun kendi kendine açılmış ne yapacagımı bılmıyorum:bilmem:

safakk

safakk

Üye
arkadaşlar telefonum bozuldu ne oldugunuda bılmıyorum menü ye girdigim zaman diyelim mesajlara girecegim o galeriye giriyor kısa yol tuşları bazen calışmıyor telefon açtıgımda karşı taraf beni duyuyor ama ben sesi dişari vermedigim surece duyamıyorum tuş seslerini normalde kapatırım bugun kendi kendine açılmış ne yapacagımı bılmıyorum:bilmem:
:hmmm format atmayı denedin mi :hmmm

Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yapılıyor bilmiyorumkı

Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yadımınıza ihtıyacım varrrrrr

punk141512

Üye
Ses problemiyle ilgili olarak. Bende 6288 kullanıcısıyım bende aynı sorunu yaşadım. Ama telefonda teknik olarak bi problem çıktı bende. Arama esnasında ses gelen yere bi baskı uygulayınca ses geliyo mu? Eğer öyleyse bi teknik servise gitmen gerekiyo sanırım.

safakk

safakk

Üye
ya bende tam bilmiyorum java telefonlara nasıl atıldığını ancak forumda olsa gerek bulamazsan serviste yada herhangi bir telefoncuda 30dk içinde yapıp verirler:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt