Nokıa 6120 c (v 6.01)yazılım sonrası system hack sorunu halloldu sonunda

Sponsorlu Bağlantılar

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
    Konu Sahibi
1-) İlk olarak ,a21a, isimli arkadaşımızın açtığı Sertifika Almak Artık çok kolay (s60 3rd cert Generator) başlıklı konudan kendime bi .cer dosyası aldım.

böyle bir konu yok uyarısı veriyor :'(

evet o konu eskiden işimizi görüyordu ama artık bu link sayesinde de .cer dosyamızı yani sertifikamızı alabiliriz

http://www.maxicep.com/symbian-destek/sertifika-alma-islemi-cer-opda-resimli-anlatim-200075.html

TEŞEKKÜRLER " VOLPAN " :oke: :oke: :oke:

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bazı cihazlarda s60signsis.sis programı çalışmayabiliyor.ben ek olarak Mobile Signer i veriyorum.diğeri olmazsa bununla yapabilirsiniz.yalnız bu program için .*** dosyanız da gerekli....

senbaris2

Üye
yazdıklarını adım adım yapmama rağmen helloox programını signed yapmış gibi gözüküyor fakat hala sertifika hatası veriyor ve programı kurmuyor..

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
    Konu Sahibi
yazdıklarını adım adım yapmama rağmen helloox programını signed yapmış gibi gözüküyor fakat hala sertifika hatası veriyor ve programı kurmuyor..

muhtemelen sertifikanı alırken imei numaranı yanlış girmiş olmakısın.eğer her şeyi adım adım ve de doğru yapıyorsan tek ihtimal bu...sertifikanı tekrar al....

senbaris2

Üye
sertifikayı kontrol ettim imei numarası doğru gözüküyor. başarılı olan başka arkadaş varsa yazarsa sevinirim..

--------------- Ekleme ---------------

yanlız ben "buradan aldığımız cer ve k e y dosyamızı ne yapacazğız onu anlatıyorum
İlk olarak şu adresten proğramı indirin

http://rapidshare.com/files/227041130/SignSIS_GUI_v1.1.rar.html

pc ye proğramı telefonunuzun me numarasını kullanarak kurun kuruluma mudahale etmeyin bilgileri otomatik olarak kendi dolduracak. indirdiğimiz proğramı kurum bitince "

bu adımları yapmadım yapmam gerekiyormuydu.?

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
    Konu Sahibi
bak yapman gereken herşey orada var.sertifika alacaksın.signsis veya mobile signer (( k e y dosyası burada gerekiyo )) programı ile helloox ve mapdrives programlarını signed ( imzalama ) yapacaksın ki telefonun yüklesin...ondan sonra da map drives ve helloox u kuracaksın.helloox a girince o herşeyi hallediyo.olay bu.

senbaris2

Üye
Sorun signsis programındaymış mobile signer ile hallettim. Teşekkürler.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Yararlı bilgilendirme Teşekkürler

goliykorol

Üye
VERSIYON-300.34.56 11-12-2008 RM244 Nokia E51 (02) bu surumde denedim hellox u yuklemek isteyince uygulama erisimine izin verilmiyor diyor bu da tarih oldu ama eline saglik

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
    Konu Sahibi
hmmmmm

kumeyl

Üye
teş usta eline sağlık

RZA2105

Üye
arkadasim bunlari indirmek icinde bir adres versen.sadecer yazmissin nerden indircez bunlari?

djsalih91

djsalih91

Üye
arkadaşlar bu iyimi bende almayı düşünüyorum ama ikinci el alacam işletim sistemi S60 mı nasıl bi tel iyimi yani 6120c :sn:

Consul9

Consul9

Üye
s603rd(n73ün çalıştırdıı herşeyi alır)
oyun we pro bulmakta zorlanmassın
3g desteklio
2.0 kamera
sesi biras az

Üst Alt