Nokıa yeni çıkan modeller ve tüm güncel sürümler için system hack ( 9.1 - 9.2 - 9.3 )

Sponsorlu Bağlantılar

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa yeni çıkan modeller ve tüm güncel sürümler için system hack ( 9.1 - 9.2 - 9.3 )
NOKIA YENİ ÇIKAN MODELLER VE TÜM GÜNCEL SÜRÜMLER İÇİN SYSTEM HACK ( 9.1 - 9.2 - 9.3 )

ARKADAŞLAR 5320 v. 3.25 te de denedim ve kesin olarak bi sonuç aldım.bu yöntem tüm yeni modeller içinn geçerlidir.herkese duyrulur..konuyu ilk önce 6120 için açmıştım.ARTIK TÜM YENİ MODELLER SORUNSUZCA UYGULAYABİLİR......

İŞTE LİNK

http://www.maxicep.com/cep-telefonl...stem-hack-sorunu-halloldu-sonunda-196402.html

• Beğen
Tepkiler: barmeneyup, badboydm, rebelistanli ve 7 diğerleri

oguzhan_446

oguzhan_446

Üye
bu n73 te işe yarar mı? bide bu ne işe yarıyor?:)

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
    Konu Sahibi
bu n73 te işe yarar mı? bide bu ne işe yarıyor?:)

n 73 te de işe yarar ama önce secman i dene.olmazsa bunu yaparsın.ne işe yaradığına gelirsen şu işe yarıyo : erişemediğin system klasörlerine erişebilmeni sağlıyo ve c:/sys/bin kklasörüne attığı installserver.exe dosyası ile sertifikalı, sertifikasız, süresi geçmiş ve bunun gibi hata vererek yüklenmeyen programlar bi daha hata vermiyo...yani uyumlu olan herşeyi yüklüyo...bu kadar güzellik yapmış program yeter de mi _?

yunus_yon

Üye
eyvallah gardaş verdğin bilgilerden ötürü

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
MK adamım mahalesef n79 u daha doru düzgün hackleyen cıkmadı hele hele 20.175 ile nokia kendını guvenceye aldı her konuda işe yaramaz bence ama olursa güzel olur bys :D:D

byilmazZ

byilmazZ

Üye
saolasın :oke:

yunus yavuz

yunus yavuz

Üye
süper

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
    Konu Sahibi
Mk abi n79 hacklenıomu bu yontemle emınmısın ugrasmayalım sonra ben daha once denedım olmadıda ondan dıorum yani oke bys

Electronic kardeşim benim bu programın işi bu.yani system klasörlerine erişimi sağlamak.sen bu programı kurup çalıştırabildikten sonra her şey hallolacak.eğer bunları yaptıktan sonra diğer proları yüklerken süresi geçmiş-sertifika hatası-cart hatası-curt hatası alırsan bana dön ben sana yardımcı olucam....

nanco61

Üye
deneyelim kardeş bakalım işe yarayacakmı

painkiller004

painkiller004

Üye
Ben başka bir anlatım ile HelloOx kullandım ama N79'da çalışmadı, N79'da sorunsuz yapan birisi var mı?

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
    Konu Sahibi
Ben başka bir anlatım ile HelloOx kullandım ama N79'da çalışmadı, N79'da sorunsuz yapan birisi var mı?

Arkadaşım N79 da farklı bir yöntem var .rmp uzantılı dosylarla yapılıyor yanılmıyorsam.. Araştır bulursun

hay-ad23

Üye
teşekürler...

goliykorol

Üye
VERSIYON-300.34.56 11-12-2008 RM244 Nokia E51 (02) en son versiyonlarda ise yaramiyor

sakalli

Üye
teşekkürler ama linki göremedim

aa-tolga

aa-tolga

Üye
nokia 6220 c v5 yazılımı yuklu bunda olurmu?

KuT§H@L_®@p©hİ™

KuT§H@L_®@p©hİ™

Üye
Paylaşım için sağol ayrıca ben de amasyalıyım

ahmetekme

Üye
link nerde beyler

99041834

Üye
link demişsin link tıklanmıyoo

Üst Alt