Nokia 603e Ekran jelatini aldım yardımcı olun lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603e Ekran jelatini aldım yardımcı olun lütfen
arkadaşlar önceden düz ekran koruyucusu vardı onu çıkardım mat ekran koruyucu aldım üstünde screen guard yazıyor yapıştırdım sorun yok parmak izi bırak toz bırakma sorunum yok fakat ekran karıncalandı gibi pixelleri belli oluyor sizce neden düzeltme yolu var mıdır?

luckysleven

luckysleven

Üye
mat koruyucular oyle olur yapacak birsey yok hos kesin biri cikar ben kullaniyorum yok oyle birsey der ama yasadigin sorun normal
edit:
invisible shield lara bak derim

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
desteğin için teşekkür ederim. önceki normal mat değildi hiç sorunum yoktu. ama toz ve el izi bırakıyordu şimdiki bırakmıyor ama bulanık zaten telefonun ekranı siyahken bulanık gösteriyor. kaliteden fark edebilir mi peki? bir arkadaşımda iphone 4g vardı ekran filmi aynı benımkı gıbı mat ama görüntü kalitesi farklıydı yada bana öyle geldi birde telefona zararı olur mu teşekkürler şimdiden

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sıkıntı olmaz ben uzun süre kullandım, yazdığın gibi biraz görüntü kalitesini düşürüyor, yani hafif bulanık olur.

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
evet karıncalanıyor

atakan25

atakan25

Üye
iğrenç birşey bence matlık

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
cızilmeye daha dayanıklı olduğu için ve parmak izi bırakmaması için mat olmak zorunda bir sorun teşkil etmez

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Mat ekran koruyucu işinde şimdilik en iyi marka Ttec diye biliyorum...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ttec ler iyi de tuzlu az abi ya.. mat konusunda sıkıntın olmasın kardeşim göz alışıyor bir süre sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt