Haber Google’dan Devrim Niteliğinde Klavye Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sevgilerle , Samsung konusunda seni sıkıntılı görüyorum son zamanlarda :)
Ah... evet samsung.. Facebook grupları beni gaza getirdiler :) Herkes Lollipopu yalarken bakmak nasıl duygu bilemezsin :agla:

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ah... evet samsung.. Facebook grupları beni gaza getirdiler :) Herkes Lollipopu yalarken bakmak nasıl duygu bilemezsin :agla:
Evet Lollipop 5.0.2 kullanmak güzel bir duygu Z1 de bilemezsin :sirit: , Olsun sıkma canını sende kullanırsın yakında :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Evet Lollipop 5.0.2 kullanmak güzel bir duygu Z1 de bilemezsin :sirit: , Olsun sıkma canını sende kullanırsın yakında :D
Öyledir :cry:
Ana sebeb güncellemeden daha çok sevilmeyeni desteklemenin zor olmasıda olabilir.. Eh birazda TouchWiz bunaltısı. Hayırlı olsun sizede Z1 güncellemeyi almış hemde TURKİYE helal olsun derim.

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Öyledir :cry:
Ana sebeb güncellemeden daha çok sevilmeyeni desteklemenin zor olmasıda olabilir.. Eh birazda TouchWiz bunaltısı. Hayırlı olsun sizede Z1 güncellemeyi almış hemde TURKİYE helal olsun derim.
Teşekkürler kardeşim anlatımını da yaptım , gayet memnunum en kısa sürede sizde alırsınız inşallah :)

• Beğen
adanalı1

adanalı1

Üye
Bi denemekte fayda var . Sagolasin kardrsim :)

• Beğen
Bülent872

Bülent872

Üye
Sony klavyesi varken yanina bile gelemez bence :D

• Beğen
Tepkiler: n000k
kralberk13

kralberk13

Üye
daha güzeli ola bilir diğer klavye uygulamaları ama güzel uygulama teşekkürler

• Beğen
H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
212celal

212celal

Üye
Teşekkürler

Teşekkürler

• Beğen
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Sevgilerle , Samsung konusunda seni sıkıntılı görüyorum son zamanlarda :)
Demek bunun arkasında sen vardın @Nextman :naughty: Ayrıca soruma cevap alamadım ben playe girdim google klavyeyi indirdim bu konudaki farklı birşey mi? Material görünümü hoşuma gitti falan yazarken tahmin çıkmaması her seferinde baştan yazmak işime gelmedi samsung klavye devam.

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Demek bunun arkasında sen vardın @Nextman :naughty: Ayrıca soruma cevap alamadım ben playe girdim google klavyeyi indirdim bu konudaki farklı birşey mi? Material görünümü hoşuma gitti falan yazarken tahmin çıkmaması her seferinde baştan yazmak işime gelmedi samsung klavye devam.
El yazısı yöntemiyle yazılanları dijitalize etmesi. Bütün fark bu :)

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
The Pancar

The Pancar

Üye
Acayip bir şey keşfettim, biliyorsunuzdur zaten büyük ihtimalle ama... Yeni sekmede açarken harici sayfaya yönlendirme zımbırtısı çıkmıyormuş. :D
Bende keşfetmek istiyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
Ben beğenmedim yani küçük ekran için iyi değil tablet lere çok iyi olabilir

xmustx

xmustx

Üye
Evet kalemi şuan çeksem klawye bu hali alıyor

• Beğen

Üst Alt