nokia 603 multitasking 62 apps :D:D:D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 multitasking 62 apps :D:D:D

açacak birşey kalmadı :ehe şaşırdım ayrıca hafıza dolu da demedi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ID68

pRime.

pRime.

Üye
bunda şaşılcak bir şey yok symbianın yeteneği zaten. N8 67 uygulama açıyorsa bu çok daha rahat açar. :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
bunda şaşılcak bir şey yok symbianın yeteneği zaten. N8 67 uygulama açıyorsa bu çok daha rahat açar. :)

n8 67 tane açıyor mu :oha: ayrıca bende önceden en fazla 57 tane bağlıyordu sonra ya hafıza dolu diyordu ya da kendi kendine kapatıyordu uygulamaları. Bunda hiç öyle birşey yapmadı :hmmm ayrıca daha açacak uygulama da kalmadı hepsini açtım :D hafıza dolu falan demedi yani başka uygulama olsaymiş açarmış 3 5 tane daha :D

pRime.

pRime.

Üye
evet Ercan arkadaşımızın n8i bunu başardı. Ekran görüntüsü bir konuda vardı bu forumda. Fp1 yazılımıyla daha iyi bir multitasking geldi 2 nesil belleli cihazlara.

u_cosar

u_cosar

Üye
üfff :aha:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
evet Ercan arkadaşımızın n8i bunu başardı. Ekran görüntüsü bir konuda vardı bu forumda. Fp1 yazılımıyla daha iyi bir multitasking geldi 2 nesil belleli cihazlara.

:alkis iyi başarmış harbiden :oha: aynen fp1 gelmeden önce en fazla 52 tane açabilmiştim :D

great14

great14

Üye
symbian zaten meego'dan sonra en iyi multitasking yapan sistem.
bakın

videoda bile 64 uygulamadan sonra telefonda kasma yok symbian tam destekle devam etseydi şuan piyasada önemli yeri vardı

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
symbian zaten meego'dan sonra en iyi multitasking yapan sistem.
bakın

videoda bile 64 uygulamadan sonra telefonda kasma yok symbian tam destekle devam etseydi şuan piyasada önemli yeri vardı

izlemiştim bunu gerçekten hiç kasmıyor

- - - Eklendi - - -

birde merak ettiğim birşey var benim meego da multitasking konusunda belleden üstün yani ne :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ID68
PriZm

PriZm

Üye
güzel skor :)

benim merak ettiğim 256 mb ramli N8 daha fazla açarken 512 mb ramli 2. nesil telefonlar neden daha az açıyor?:hmmm

punisher123

punisher123

Üye
Meegoda multitasking ekranında live view var sanırım? yani uygulamanın ekran görüntüsü değilde,çalışan hali gözüküyor?

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Polymath

Polymath

Üye
Açtıgi uygulamalara gore değişir. Hd oyunlardan açin. O kadar açamayız. Yoksa magzadan ındırdigim eften püften uygulamalarla 100 görürum.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Açtıgi uygulamalara gore değişir. Hd oyunlardan açin. O kadar açamayız. Yoksa magzadan ındırdigim eften püften uygulamalarla 100 görürum.

angry birds climate mission bi de ten ten açıkti bende :hmmm

Barış Grc

Barış Grc

Üye
62 baya iyi :D

doctorrr

doctorrr

Üye

hmm tamam 67 oradan geliyor. Ramblow programı ile gizli uygulamalarıda saymış. O olmadan 60 olmuş onda. Ben gizli uygulamaları saymadım :hmmm o zaman 68 falan olurdu herhalde :D

- - - Eklendi - - -

:evet: tavşan geldi aklıma :kıskıs:
yani sonuçta 67 aplikasyon açıldımı açıldı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...