Nokia 603 Menü Tuşu Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 Menü Tuşu Sorunu
Merhaba arkadaşlar.
Geçen gün fark ettim menü tuşuna bastığımda tuş kilidini aç ekranı geliyor daha önceden de böylemiydi hiç farkında değilim. Flash attıktan sonra hiç bir kilit ile alakalı programda yüklemedim. SBP Shell Mobile kurup denemiştim fakat yeni hafıza kartı aldım takmadan önce kaldırmıştım ve yeni kartada kurmamıştım bunlamı ilgili acaba?

Merak ettiğim sizdede telefon kilitli iken menü tuşuna bastığınızda kilit tuşuna basmış gibi kilidi aç ekranı geliyormu?

(Not: Bunu farkmetmeden önce uzanırken 1 karış mesafeden kumandayı karnımdan telefonun üstüne düşürmüştüm acaba telefon kafayımı buldu :kop:)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
bilmiyorum bende olmuyor öyle :hmmm

bu arada bende olsa da aynı senin gibi geç farkederdim bende çok az kullanıyorum o tuşu :kop:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum tuş kilidini açmak için gelen ekrana bu kadar şaşırmış olmana anlam veremedim :hmmm

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Şu yönden şaşırdım tuş kilidi haricinde neden menü tuşu tuş kilidi ekranını açsın dedim bunda yanlışlık var SBP Mobile Shell ile bi alakası olabilir mi acaba ?

- - - Eklendi - - -

Yok benim bildiğim kitli iken menü tuşuna bastığımda hiç birşey olmaması lazım :ehe

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
yaren_dede telefon kilitli iken menü tuşuna bastığında sende eklediğin resimdeki gibimi?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Şu yönden şaşırdım tuş kilidi haricinde neden menü tuşu tuş kilidi ekranını açsın dedim bunda yanlışlık var SBP Mobile Shell ile bi alakası olabilir mi acaba ?

- - - Eklendi - - -

Yok benim bildiğim kitli iken menü tuşuna bastığımda hiç birşey olmaması lazım :ehe

iyide menü tuşu ile kilidi nasıl açacaksın :hmmm onu anlamadım sana kilidi açmak için bir tuş gösteriyor yani sasirmana gerek yok

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

dostum menü tuşuna basınca sende bu ekran gelmiyormu yada ne geliyor :hmmm

kardeşim ben şimdi anladım :kop2: tuş kilitli iken evet. Ben diğer türlü anlamıştım :kop:

- - - Eklendi - - -

kardeş normal birşey bu :kop:

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi

iyide menü tuşu ile kilidi nasıl açacaksın :hmmm onu anlamadım sana kilidi açmak için bir tuş gösteriyor yani sasirmana gerek yok

Telefon kilitli ve ekran siyah iken menü tuşuna basıldığında eklediğin resimdeki gibi kilidi aç ekranı gelmesi bence şaşırtıcı aga çünkü o ekranı sadece üst kısımdaki kilit tuşunun açması gerekmiyormu? Yoksa menü tuşuda bu görevi görüyorda benmi bilmiyorum onu soruyorum :)

- - - Eklendi - - -

Abi bu normal birşey sizdede böyleyse tamam teşekkür ettim

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Telefon kilitli ve ekran siyah iken menü tuşuna basıldığında eklediğin resimdeki gibi kilidi aç ekranı gelmesi bence şaşırtıcı aga çünkü o ekranı sadece üst kısımdaki kilit tuşunun açması gerekmiyormu? Yoksa menü tuşuda bu görevi görüyorda benmi bilmiyorum onu soruyorum :)

normal kardeşim bu hem menü tuşu hem üst tuş ile aynı ekran geliyor. Hatta swipe unlock gibi bir pro kullanırsan arama ve kırmızı tuş ile de geliyor tuş ekranı.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
tabiki saat modifiye

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Tamam beyler cevaplarınız için teşekkürler aydınlanmış oldum bu konuda

yaren_dede

yaren_dede

Üye
önemli değil dostum kurcalarken olur öyle

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Benim cihazımda da menü tuşuna basınca kilit aç butonu geliyor. Bu normal :oke:

:locked:

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt