CASPER VİA V8 EKRAN SORUNU???

Sponsorlu Bağlantılar

korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi
CASPER VİA V8 EKRAN SORUNU???
Merhaba arkadaşlar daha önce pek çok kez tamir geçiren bir Csper Via v8 telefonum var. Dün cebimdeyken artık ne olduysa telefonun ekranına siyah görüntü geliyor. Telefon normal çalışıyor hatta dokunmatikle tuş kilidi ezbere açtım. Usb kablosundan bilgisayarda telefonun içindeki dosya be klasörleri görebiliyorum. Telefondan normal şeklide ses falanda geliyor. Sadece güç tuşuna bastığımda ekrana görüntü yerine siyah bir fon geliyor. Sizce bu durumun nedeni nedir? Acaba telefonun iç ekranı mı bozuldu? Sizce artık bu telefonun vadesi doldu mu ve 1500-2000 TL civarı yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Sizin tavsiye edebileceğiniz birşeyler var mı? Acaba internetten veya başka bir yerden ikinci el telefon almanın herhangi bir sakıncası var mı?

korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi
Ya millet Allah aşkına 1 kişinin bile konu hakkında herhangi bir fikri yok mu? Böyle sorulan sorulara ilgisiz kalmak bu sitenin sakinlerine hiçmi hiç yakışmıyor.

serecans

serecans

Üye
Evet dokunmatik çalışıyor ve görüntü yok ise ekran baskıdan dolayı kırılmış olabilir. Siz her ihtimale karşı verilerinizi bilgisayara aktarın. Yeni bir cihaz almadan önce biraz araştırıp kronik sorunları varmı yokmu bakın. Iyi günler dilerim.

korkusuzmaraz

korkusuzmaraz

Üye
    Konu Sahibi
Evet dokunmatik çalışıyor ve görüntü yok ise ekran baskıdan dolayı kırılmış olabilir. Siz her ihtimale karşı verilerinizi bilgisayara aktarın. Yeni bir cihaz almadan önce biraz araştırıp kronik sorunları varmı yokmu bakın. Iyi günler dilerim.
Teşekkür ederim sorun telefonun ekran soketindeymiş. Telefoncu 50 TL ye yaptı. Şu an ekran ekran sıkıntısı ortadan kalkmış durumda.

Üst Alt