Nokia 603 kamera açılmıyor ve donuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PvDL

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 kamera açılmıyor ve donuyor
Arkadaşlar 2 gün önce telefondaki farklı bir sorun nedeniyle telefonu *#7370# ile baştan kurdum ancak bu seferde kameramda sorun çıktı. Telefon ilk açıldığında 2-3 sefer kamera normal olarak çalışıyor daha sonra ise kamera açılıyor ancak hiç bir buton yok(yani sadece görüntü var ama hiçbir işlem yapılmıyor.) ayrıca kapamaya çalışınca telefon 10-15 saniye donuyor ve işlem yapılmıyor. Nokia suiteden cihaz yazılımını baştan kurdum olmadı tekrar *#7370# yaptım yine değişen birşey olmadı. şimdi bana değişik format çeşitleri söyleyeceksiniz ama hiçbirini bilmiyorum. Daha yeni kullanıcıyım. Yardımlarınızı beklıyorum.

Not: Telefonda FP2 yüklü.

PvDL

Üye
    Konu Sahibi
yapmaya yapıcamda download edilecek dosyaların hangiler indirilecek çözemedim team viewerle bakabilirmisin bi

PvDL

Üye
    Konu Sahibi
programlar hazır sadece hangi dosyaları indireceğimi bilmiyorum bir sürü dosya var.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sırası ile yapacağın şey navifirm programını açıp telefon modeli rm kodu versiyon product code girmek bu kadar. İndirilecekler ise zaten otomatik seçili :) phoenix yapılacağı ise birçok konuda yazıyor :)

PvDL

Üye
    Konu Sahibi
Edit . Sorunum devam etmektedir. :(

ANIL

ANIL

Admin
Flash attık ama arkadaşın sorunu hala devam ediyormuş :hmmm

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Donanımsal, servis yolu görüyorum.

burakkk97

Üye
Başta normal çalıştığına göre donanımsal olma ihtimal çok düşük

PvDL

Üye
    Konu Sahibi
ilk çalıştırdıgımda normal sonraki çalıştırmalarımda butonlar çıkmıyor ve çıkmaya çalışınca telefon 10 sn kitleniyor sorun yazılımsal gibi geliyor bana ama nasıl düzeleceğini bilmiyorum :/

hard formatı nasıl atıyorduk ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bi soft format at ama soft formatı 7370 ile degil fabrika ayarlarından "veri sil ve geri yükle"ile yap öncesinde teli hatsız moduna al ve hafıza kartın varsa biçimlendirme yap telefondan

• Beğen
Tepkiler: PvDL

PvDL

Üye
    Konu Sahibi
tamam bi deniyim bakalım değişen birşey olacakmı
Edit. Dediğini yaptım ve hiç bir ayar yapmadan, açılır açılmaz direkt kamerayı test etmeye başladım ve 10 dakikadır farklı aralıklarla kamerayı test ediyorum bir sıkıntı yok. Ayarlardan telefonu kendime göre özelleştirdiğimde(kamera ile ilgisi olmayan ayarlar) kamera tekrar gidiyor. Nedenini anlamış değilim.

samet395

Üye
aynı sorun bende de var ayrıyeten müzikçalarda ses yükselmiyor hard format ve soft formatta attım yine değişen bişey olmadı bi yardım edin

blackcemre

Üye
Telefonuna önce hard format sonra flash at phoenix ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt