Nokia 603 FP2 HAZAN EDITION™ v4.3.1 [113.010.1506] GÜNCELLENDİ!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

EmreSalman

Üye
ya hoşuma gitti onları siteye upload edip link atarmsn bana rica etsem :)

bilal13

Üye
cok ıyı dusunmusun kardes .d

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Hazan Edition v2.0 kullanima hazir arkadaslar.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler 2.0 güzel olmuş :) gördüğüme göre sorunda gitmiş.

EmreSalman

Üye
duvar kağıtları için teşşekürler cfw yi indirip deniyecem :)

- - - Eklendi - - -

ya bide rapide tıklayınca alt alta sıra oluşuyor o dosyaların hepsinimi indirecez ?

bilal13

Üye
v1 deki özelliklerde var demi

EmreSalman

Üye
Ya şimdide bu hatayı verdi bi dosya eksik diyor galiba ama :D

- - - Eklendi - - -

http://b1211.hizliresim.com/13/d/fw1j9.jpg

- - - Eklendi - - -

bide russian_tr_white diyor benimki black ama :D bide fp2 benimki olurmu ?

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Ya şimdide bu hatayı verdi bi dosya eksik diyor galiba ama :D

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

bide russian_tr_white diyor benimki black ama :D bide fp2 benimki olurmu ?

.emmc.fpsx uzantili dosyayi refurbishe basmadan once options sekmesine tikla oradan sec ve sil. sonra refurbish yap. sorunsuzca yuklersin. white olmasi problem olmaz. sonucta CFW yukluyorsun :)

EmreSalman

Üye
teşşekkürler yükledim çok güzel olmuş ama temalar usb felan menüde görünüyor o hoşuma gitmedi benim (:

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
teşşekkürler yükledim çok güzel olmuş ama temalar usb felan menüde görünüyor o hoşuma gitmedi benim (:

Rica ederim. Bakalim gelen tepkilere gore bir sonraki surumde gormeyebilirsin. Yada Nokia Cooker ile Rohs3 icine ilgili dosyayi gomup paylasmaya calisirim. O zaman Usb temalarfalan gozukmez. :oke:

EmreSalman

Üye
tamam teşşekürler bir sonraki sürümü çıkarmayı düşünüyosun değilmi :)

ky_nukro

Üye
hocam güzel olmuş eline sağlık bi sorun bulamadım iyi effect seçmişsin ama bu effectin fp1 uyumlu olanı var sitede mevcut onu atsaydın cfw ye bekleme effecti olmuyor mesela opera yı açarken ortada dönen yuvarlak hiç olmuyor direk opera açılıyor buda baya hızlı bir sonrqki sürümde bekliyoruz tabi birde 4x5 menü :)

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
hocam güzel olmuş eline sağlık bi sorun bulamadım iyi effect seçmişsin ama bu effectin fp1 uyumlu olanı var sitede mevcut onu atsaydın cfw ye bekleme effecti olmuyor mesela opera yı açarken ortada dönen yuvarlak hiç olmuyor direk opera açılıyor buda baya hızlı bir sonrqki sürümde bekliyoruz tabi birde 4x5 menü :)

Sagolasin, begenmene sevindim. Oneri icin tesekkur ederim. Ilgili effect'in linkini atarsan sevinirim.:oke:

torQaresma

Üye
arkarkadaşla fmobi ve fchat programlarını yüklediğimde ev ekranı için widgetler widget ekleme menüsünde yer alıyordu H.E v1 maalesef görünmüyordu hazan 2 yi kurup bir denemem lazım ve ev ekranını artırınca duvar kağıdı ekleme isteyince telefonun stabilitesi bozuluyordu buna bir çözüm buldum galiba

EmreSalman

Üye
Bide bu galeride fotoğrafları toplu seçip gönderme yok onuda yapablrmsn fp1 deki gibi ?

Üst Alt