Nokia 603 Ekran Değişimi?

• 31 Temmuz 2014
  • 1175 Okunma
  • 7 Cevap

1. merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 3 aydır yatan bi 603 var nedeni de ekranın içini temizlerken sanırım film zarar gördü ekranın altta 2 cm.lik kısmı çalışmıyor ve ekranın bir yerine basınca da başka bir yere falan tıklıyor 2 telefoncuya götürdük ilki tamirine 120 tl fiyat biçti ikincisi daha bu telefondan bişey olmaz dedi. sizce ne yapmalıyım internetten ekran bulup bi telefoncuya taktırabilir miyim?

lütfen yardım edin diğer telefonum da bozuldu telefonsuz kaldım

Yazan: Metin MF
  2. 2.el kullanılmış bir telefon alıp,anakartı sorunlu olsada ekranı saglam oldumu,ona takarsın bunu kendin bile yaparsın o zaman düzelir

3. o kadara gerek yok hocam internette 40 liraya dokunmatik paneller satılıyor onu taktırsam olmaz mı

Samsung ile gönderdi
  4. arızadan eminmisin peki ekran mı sorunlu yoksa dokunmatik mi,cunku benimde basıma geldi dokunmatik bazen calısıyor derken ekran sorunlu cıktı

5. film arızalandı yani sorun ekranda kesinlikle eminim

Samsung ile gönderdi
  6. panel sorunu yoksa,ucuza temin edebilirsen ekranı alıp takman lazım.Aslında telefoncular koydugu parcayla beraber de takma ücreti ister,elin yatkınsa zaten internette videoları var,aslında en iyisi 2. elini alabilcek durumun varsa ona yönel derim çünkü o masraflar 2. el fiyatını bulur

7. yok hocam ya ben kararımı verdim o 120 tl isteyen telefoncuya götüreceğim biraz pahalı ama işini iyi yapıyor hiç değilse

Samsung ile gönderdi
  8. ifixit gibi sitelerden nasıl yapabileceğini öğrenebilirsin. Ayrıca aliexpress ve dx.com gibi siteler aracılığıyla kargo ücreti ödemeden çin'den ekran siparişi verebilirsin.

Yüklüyor...
19/10/2018 - 16:51