Öneri Nokia 603 Ekran Değişimi?

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 Ekran Değişimi?
merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 3 aydır yatan bi 603 var nedeni de ekranın içini temizlerken sanırım film zarar gördü ekranın altta 2 cm.lik kısmı çalışmıyor ve ekranın bir yerine basınca da başka bir yere falan tıklıyor 2 telefoncuya götürdük ilki tamirine 120 tl fiyat biçti ikincisi daha bu telefondan bişey olmaz dedi. sizce ne yapmalıyım internetten ekran bulup bi telefoncuya taktırabilir miyim?

lütfen yardım edin diğer telefonum da bozuldu telefonsuz kaldım

maxirabit

maxirabit

Üye
2.el kullanılmış bir telefon alıp,anakartı sorunlu olsada ekranı saglam oldumu,ona takarsın bunu kendin bile yaparsın o zaman düzelir

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
2.el kullanılmış bir telefon alıp,anakartı sorunlu olsada ekranı saglam oldumu,ona takarsın bunu kendin bile yaparsın o zaman düzelir

o kadara gerek yok hocam internette 40 liraya dokunmatik paneller satılıyor onu taktırsam olmaz mı

maxirabit

maxirabit

Üye
o kadara gerek yok hocam internette 40 liraya dokunmatik paneller satılıyor onu taktırsam olmaz mı
arızadan eminmisin peki ekran mı sorunlu yoksa dokunmatik mi,cunku benimde basıma geldi dokunmatik bazen calısıyor derken ekran sorunlu cıktı

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
arızadan eminmisin peki ekran mı sorunlu yoksa dokunmatik mi,cunku benimde basıma geldi dokunmatik bazen calısıyor derken ekran sorunlu cıktı

film arızalandı yani sorun ekranda kesinlikle eminim

maxirabit

maxirabit

Üye
film arızalandı yani sorun ekranda kesinlikle eminim
panel sorunu yoksa,ucuza temin edebilirsen ekranı alıp takman lazım.Aslında telefoncular koydugu parcayla beraber de takma ücreti ister,elin yatkınsa zaten internette videoları var,aslında en iyisi 2. elini alabilcek durumun varsa ona yönel derim çünkü o masraflar 2. el fiyatını bulur

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
panel sorunu yoksa,ucuza temin edebilirsen ekranı alıp takman lazım.Aslında telefoncular koydugu parcayla beraber de takma ücreti ister,elin yatkınsa zaten internette videoları var,aslında en iyisi 2. elini alabilcek durumun varsa ona yönel derim çünkü o masraflar 2. el fiyatını bulur

yok hocam ya ben kararımı verdim o 120 tl isteyen telefoncuya götüreceğim biraz pahalı ama işini iyi yapıyor hiç değilse

abandonware

abandonware

Üye
ifixit gibi sitelerden nasıl yapabileceğini öğrenebilirsin. Ayrıca aliexpress ve dx.com gibi siteler aracılığıyla kargo ücreti ödemeden çin'den ekran siparişi verebilirsin.