Nokia 5800 XpressMusic Windows Live Messenger [04.08.2010] %100 Çalışır Durumda Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

caribean

Üye
kardeş güzelde iptal edildi diyo buuu ???

RaZoR_03

RaZoR_03

Üye
eyw. saol emegine saglkta yuklendi sorunsuzca ama oturum acmaya hesab id we paralo yazdıktan snra sonraki butonu soluk gozukuyo :S baglantı kuramadm..

the.yunus

the.yunus

Üye
5800 için görüntülü meesenger pro varmı bilen olurda demesse :hmmm

Pesidelphia

Üye
Artık çalışmıyor :)

silo47

Üye
uzun zamandır kullanıordum.. 3 gündür hata verior hiç yoktan.. sildim bende..sizce sorun ne olabilir ?

vatoshunter

Üye
uzun zamandır kullanıordum.. 3 gündür hata verior hiç yoktan.. sildim bende..sizce sorun ne olabilir ?

5800 için çıkan v52.0.007 güncellemesi nedeniyle olabilir. Birçok kişide çalışmıyor artık msn. Belki yeni versiyonu çıkar.

cg77

cg77

Üye
eline saglik

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Bence artık bu konunun da sabit olması gerekiyor .

yusuf_53

Üye
arkadaşlar yükledim çalışıyor ama kişi listesi alınıyor diyor sonuna az bişi kala kitleniyor ole kalıyor oturum açılmıyor
neden olabilir...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
teşekkürler kardeş saol

WoXeD

Üye
sorunsuz çalışıyor teşekkürler :)))

ZeynEpmin

ZeynEpmin

Üye
Emeğinize sağlık

asigsasi

asigsasi

Üye
türkçe ve çalışır durumda süper ellerine sağlık

Onurleo

Onurleo

Üye
Merhaba ben bu programı daha öncede kullanıyodum. Fakat telefonun versiyonunu yükseltip şimdi tekrar kurdum. Sorunum ise Kişiler karşıdan yükleniyor dedikten sonra şu hatayı veriyor. Gerekli bir ileti bilgileri üstbilgisi (To, MssageID veya Action) yok. Bu hata için yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler.

AlpReis

AlpReis

Üye
Merhaba ben bu programı daha öncede kullanıyodum. Fakat telefonun versiyonunu yükseltip şimdi tekrar kurdum. Sorunum ise Kişiler karşıdan yükleniyor dedikten sonra şu hatayı veriyor. Gerekli bir ileti bilgileri üstbilgisi (To, MssageID veya Action) yok. Bu hata için yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler.

Aynen,

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

asakaan

Üye
mrb arkadaşım ben programı telefona atamıyorum parametre hatalı diye bir uyarı veriyo neden acaba ?

ozankalender

ozankalender

Üye

aynen bende daha once kullanıodum daha sonra eliminsekizi fwsini kurdum calısmaz hale geldı nedendır yardımcı olursanız sevınırım ?

--------------- Ekleme ---------------

Telefonu modlu arkadaslar yukledıkten sonra kısıler yuklenırken hata alıyorsanız yukledıkten sonra telınızı yenıden baslatın sorun gıdıyor :) sorun yenıden baslatmadıgınızdan kaynaklanıyor. modlu olmayanların kapatmasına gerek yoktur.. Cok saglam guzel bı program herkeze onerırım.. :)))

KillEmAll1453

KillEmAll1453

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar herkez ilacını bana sormasın :) vatani görevimi yapmak için van a gidiyorum 14 ay sonra görüşürüz :)

Arkadaşlar tavsiyem nimbuzz kullanmanız .. Windows live msn ile arasında bir fark yok hatta nimbuzun + ları var mesela kendi yazdığını yada arkadaşının yazdığını daha kolay ayırt edebilirsiniz. Ve facebook twitter hesabınızı tanıtarak hesabınızdaki arkadadaşlarla yazışabilirsiniz =)))

spy60

Üye
süpersin teşkler eline sağlık bende böle bişey arıyordum :)