Nokia 5800 XpressMusic İnternet bağlantısı(Avea Sağlayıcı)hakkında problem

Sponsorlu Bağlantılar

ertanNnn

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XpressMusic İnternet bağlantısı(Avea Sağlayıcı)hakkında problem
Merhaba Arkadaşlar,Nokia 5800 XpressMusic sahibiyim, Avea hat kullanıyorum.Önceden internete direk giriyordu,şimdi ise İnternet bağlantımı seçtikten sonra bağlanıyor diyor ve 0kb yükleme ile kalıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim bir bilgisi olan var mı? şimdiden teşekkür ediyorum,iyi forumlar..

merty24

merty24

Üye
aveanın internet ayarlarını bu siteden yap olmassa başka bir sim kart dene

tahamuz

Üye
iyi günler
forumda gezerken Ertann ın attığı mesajı gördüm.
Aynı sorun bnde de var.
Ne wireless ile ne de gprs ile internete bağlanamıyorum.
O kb tan sonra ekran kapanıyor.
Sebebi ne olabilir sizce??
Biri yardımcı olursa çok sevinirim
teşekkürler

aryscat

aryscat

Üye
Aveada bazen oluyo ama sonra düzeliyor...

fbforever

fbforever

Üye
0 kB internete bağlanamadığının göstergesidir. Format atmayı dene derim.

alico76

Üye
arkadaşLar ben teLefonumdan maiLLerime bakmak mig33 üzerinden msn'e girmek gibi şeyleri yapabiliyordum avea internet üzerinden. ancak 1 ay önce kadar kontörüm bitti. o arada haliyle hiç giremedim. bugün yeniden kontör yükledim. ancak kontörüm olduğu halde şimdi telefounmdan maillerime bakamıyorum msn e de giremiyorum. ne oldu hiç anlamadım. o bir ayda ayarlarımla hiç oynamadım.avea internet ayarlarını da ben yapmamıştım bu arada. hattı taktığımda otomatik vardı.

meosenturc

meosenturc

Üye
bu soruna tekrar sahip olabilecek kişiler için belirteyim ben de ayarları yükleyemedim silmiştim çünkü bağlantı noktalarını gps bulurken kullanmasın diye. Sonra internet paketi alınca sistem telefonumu tanımaz halde ayarları göndermesi için çektiğim mesajlara cevap vermedi.

telefondan yapılabildiği aklıma geldi bir an: Araçlar > Tel. Ayarları > Sett. Wizard > Operatör dediğiniz anda tüm ayaları otomatik yapıyor telefon bilginize... birilerini başına gelirse diye =)

pojon

pojon

Üye
sawol aqa :d

SilentOne

SilentOne

Üye
bu bilgi işme yarar ilerde belki başıma aynı sorun gelirse

archh

Üye
bu soruna tekrar sahip olabilecek kişiler için belirteyim ben de ayarları yükleyemedim silmiştim çünkü bağlantı noktalarını gps bulurken kullanmasın diye. Sonra internet paketi alınca sistem telefonumu tanımaz halde ayarları göndermesi için çektiğim mesajlara cevap vermedi.

telefondan yapılabildiği aklıma geldi bir an: Araçlar > Tel. Ayarları > Sett. Wizard > Operatör dediğiniz anda tüm ayaları otomatik yapıyor telefon bilginize... birilerini başına gelirse diye =)
teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: burhan690

pams06

Üye
teşekkürler 0,79 TL'den kurtardın bizi.

hotbord_34

Üye
benim 5800 wlan görüyor ben avea internet ile girmak isityorum dişardayken

berksan06

Üye

kardeşim çok saol :)

Üst Alt