Faturasız Türktelekom İnternet Yükleme Kartları


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
İnternet keyfi artık internet kartlarıyla bireysel mobil faturasız hat sahibi müşterilerimizin her an cebinde!
Yeni internet kartları portföyü ile lira yükler gibi internet paketi yükleyebilirsiniz.
Günlük 100 mb internet paketi 1 TL
Günlük 1 gb internet paketi 5 TL
Haftalık 1 gb internet paketi 7 TL
Haftalık 2 gb internet paketi 10 tl
  • Aynı gün içerisinde farklı paketlerin tamamı yüklenebilirken, aynı paketler paket döneminde en fazla 3 kere alınabilir. (Günlük kartlar gün içerisinde 3 kere alınabilirken, haftalık kartlar 1 hafta da 3 kere alınabilmektedir.)
  • İnternet kartı yükleme numarasına kartın sağ alt bölümündeki alanı kazıyarak ulaşılabilir. Yükleme numarası 9333’e kısa mesaj göndererek, *933*yüklemenumarası# yazıp arama tuşuna basarak, 9333’ü arayarak, cep telefonundan servis menüsüne girip asistan menüsünü seçtikten sonra menüden yükleme numarasını girerek veya Online İşlemler-Mobil uygulamasındaki ödemeler menüsündeki lira kart ile yükleme alanından yükleme yapılabilir.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Doğuş Pertez
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bilgilendirme için teşekkürler hocam
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt