NOKIA 5800 Xpress Music Symbian BeLLe 3G,WİFİ,GPS 2. el temiz sorunsuz cihazdır...

Sponsorlu Bağlantılar

halilatici

halilatici

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA 5800 Xpress Music Symbian BeLLe 3G,WİFİ,GPS 2. el temiz sorunsuz cihazdır...

Tüm fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır.
Ürünün garantisi bulunmamaktadır, fakat herhangi bir sorunuda yoktur. Normal kullanımda şarjı 48 saat gitmektedir.
NOKIA 5800 Xpress Music Symbian İŞLETİM SİSTEMİ PAKET İÇERİĞİSADECE TELEFON ,BATARYASI,BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR...>>>Ürün gönderildikten sonra imei kopyalama riski sebebiyle geri alınmayacaktır<<<

Ana Özellikler

Bağlantı Özellikleri: 3G - Bluetooth - Gprs - Edge - Hscsd - Wi-Fi - Usb - Wap Konuşma Süresi: 480 Dakika Bekleme Süresi: 400 Saat Dijital Kamera Kalitesi: 3.2 MP Telefon Özellikleri: Symbian İşletim Sistemi - Eller Serbest - Titreşim - Ses Kaydı - Sesli Arama - Bas Konuş - Uçuş Modu - El Yazısı Tanıma Özelliği Multimedya Özellikleri: Entegre Dijital Kamera - Polifonik Zil - MP3 - FM Radyo - Medya Oynatıcı - Görüntülü Görüşme - Döküman Görüntüleyici - Gps - TV / Projeksiyon Bağlantısı - Harekete Duyarlı Ekran
Teknik Özellikler

Dijital Kamera Zoom: 20 x Video Kayıt: Var Video Oynatma: Var Sesli Video Kayıt: Var SAR (Ozel Emme Orani): 0.97 Ekran

Ekran Ölçüsü: 640 X 360 Piksel Ekran Tipi: TFT - 16 Milyon Renk Dokunmatik Hafıza

Telefon Hafızası: 81 MB Arttırılabilir Hafiza: Var Görünüm

Boyutlar: 51 x 111 x 15 mm Renk: Kırmızı - Mavi - Siyah Ağırlık: 109 gr Telefon Tasarımı: Monoblok Diğer Özellikler

Mesajlaşma Sistemi: SMS - MMS - E-Mail Data Formatları: Wap 2.0 - xHTML - HTML Organizer Özellikleri: Dünya Saatleri - Not Defteri - Birim Çevirici - İş Listesi - Alarm - Ajanda - Takvim

Tüm fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır.
Ürünün garantisi bulunmamaktadır, fakat herhangi bir sorunuda yoktur. Normal kullanımda şarjı 48 saat gitmektedir.
NOKIA 5800 Xpress Music Symbian İŞLETİM SİSTEMİ PAKET İÇERİĞİTELEFON ,BATARYASI,İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR...>>>Ürün gönderildikten sonra imei kopyalama riski sebebiyle geri alınmayacaktır<<<
aşağıdaki linkten 3-6-12 taksitle alabilirsiniz >>>

paşa06.40

paşa06.40

Üye
cfw yüklenmiş cihaz, belle değil

Üst Alt