Nokia 5800 XM Resim Video Gizleme Programsız ŞOK ŞOK ŞOK Çok Basit...

Sponsorlu Bağlantılar

d4rkm3n

Üye
kullanmaya değer herkezin kendi telefonu olsada gizlemek istediği birşeyler mutlaka vardır benim gibi :hmmm:hmmm:hmmm

• Beğen
Tepkiler: CemreFunk

aykut_531

Üye
Saol dostum çokkk işimi gördü eyvallah

• Beğen
lgkg300

lgkg300

Üye
evet işe yarıyor. Teşekkürler...

• Beğen
slhtnr

slhtnr

Üye
bence x-plore yi kullan :-)

• Beğen
Rock_in_Rollx2

Rock_in_Rollx2

Üye
eyvallah dostum .d bendede çok gizli şeyler var .d

ado79

Üye
tşkler

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ya hacılar x-plore ile gizleyin yaa ne uğrasıyonuz :)

CemreFunk

CemreFunk

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim ne demek :)

Mek0

Mek0

Üye
Eyw kardeş paylaşım için saol isime yaradı.:sirit:

nub

nub

Üye
ParagonHandyGuard kullanarak istediğin şeye şifre koyabilirsiniz , Uygulama şarkı müzik dosya . Yani bence gerek yok bunlara

CemreFunk

CemreFunk

Üye
    Konu Sahibi
Başlıkta yazdığı gibi PROGRAMSIZ diyoruz :)
Bunun için programa gerek yok yani ;)

blameless

Üye
ıyı de klasor acmak yada tasımak ıcın bılgısayar baglantısına ne gerek var kı??

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Kulladıqım Telefon 5800 XM Ve Özel Resimlerim Var (yanlış anlamayın :D )
Arkadaşımın Görmek İstemediği Bir foto Var Diyelim Elimde

Telefonu Pc'ye Kablo İle Bağlıyoruz.
Ardından 'Depolama Modu'nu Seçiyoruz.
Bilgisayardan 'Others' Adlı Klasörü Açıyoruz. (Genelde Bulunur Hafıza Kartında Yoksa Bile Biz Yaratıyoruz.)
'Others' Adlı Klösürün İçinde 'Contacts' Adlı Klasör Bulunur (Yoksa Biz Oluşturuyoruz.)
Ardından 3-5 Klasör Daha Oluşturun Kafanıza Göre (güvenlik açısından oluşturmasanızda olur.)
Resim/Video'muzu Attıktan Sonra 'Uyqulamalar'a Giriyoruz Telefonumuzdan.
'Dosya Yöneticisini Açıyoruz Ordaki Yolu Takip Ediyoruz. (\Others\Contacts)
Resimimiz Oradadır
ANCAK GALERİDE GÖZÜKMÜYOR RESİMİMİZ YANİ GİZLİ 'Contacts' Klasörünün İçine İstediğiniZ isimde Klasör Açabilirsiniz. (fdshfdsg65rgr6 Sallayın Yani :) )

Bir Teşekkür Yeter.. ;) :hmmm

Forumda Baktım Ama Hepsi Programlı Tam Bir Sonuç Yok O Yüzden Bu Konuyu Açma Gereği Duydum... :oke:

CemreFunk

CemreFunk

Üye
    Konu Sahibi
X-plore ile de halledebilirsiniz. Yalnız orjinal fw için geçerli bu yöntem, CFW lerin bazılarında çalışmayabilir.

esvet

Üye
Eyvallah Saol kardeş

aLyekici

aLyekici

Üye
işe yaradı teşekkürler

fgfuture

Üye
E52 basarili....tesekkurler

hayat.hayat43

Üye
Slm arkdaşim defalarca denememe rğmen dediğin gibi olmuyor galeride çikiyor hala resimler yinede sağol allah razi olsun emeğin için

yaman800

Üye
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Kulladıqım Telefon 5800 XM Ve Özel Resimlerim Var (yanlış anlamayın :D )
Arkadaşımın Görmek İstemediği Bir foto Var Diyelim Elimde

Telefonu Pc'ye Kablo İle Bağlıyoruz.
Ardından 'Depolama Modu'nu Seçiyoruz.
Bilgisayardan 'Others' Adlı Klasörü Açıyoruz. (Genelde Bulunur Hafıza Kartında Yoksa Bile Biz Yaratıyoruz.)
'Others' Adlı Klösürün İçinde 'Contacts' Adlı Klasör Bulunur (Yoksa Biz Oluşturuyoruz.)
Ardından 3-5 Klasör Daha Oluşturun Kafanıza Göre (güvenlik açısından oluşturmasanızda olur.)
Resim/Video'muzu Attıktan Sonra 'Uyqulamalar'a Giriyoruz Telefonumuzdan.
'Dosya Yöneticisini Açıyoruz Ordaki Yolu Takip Ediyoruz. (\Others\Contacts)
Resimimiz Oradadır
ANCAK GALERİDE GÖZÜKMÜYOR RESİMİMİZ YANİ GİZLİ 'Contacts' Klasörünün İçine İstediğiniZ isimde Klasör Açabilirsiniz. (fdshfdsg65rgr6 Sallayın Yani :) )

Bir Teşekkür Yeter.. ;) :hmmm

Forumda Baktım Ama Hepsi Programlı Tam Bir Sonuç Yok O Yüzden Bu Konuyu Açma Gereği Duydum... :oke:

O kadar uğraşmaya gerek yok pc falan telden hafıza kartına temp klasöru oluşturuyoruz.ister video ister foto.atiyosun klasöre sonra galeriye bi geliyosun pufff :) bu arada ben bunu forumdan öğrendim iyi bakamamissin :(

- - - Eklendi - - -

dediklerini harfiyen yerine getirdim ama yinede olmadı kardesim :/

not: telefonum n97 aynı isletim sistemine sahip olduklarını düsünerek denedim. n97'de nasıl olucak bu yöntem bilen var mı? :/
Hafıza kartına temp klasöru aç.istediklerini at içine tamamdır.

Üst Alt