Nokia 5800 XM Resim Video Gizleme Programsız ŞOK ŞOK ŞOK Çok Basit...

• 24 Ekim 2010
  • 12128 Okunma
  • 45 Cevap

1. Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Kulladıqım Telefon 5800 XM Ve Özel Resimlerim Var (yanlış anlamayın :D )
    Arkadaşımın Görmek İstemediği Bir foto Var Diyelim Elimde

Telefonu Pc'ye Kablo İle Bağlıyoruz.
    Ardından 'Depolama Modu'nu Seçiyoruz.
    Bilgisayardan 'Others' Adlı Klasörü Açıyoruz. (Genelde Bulunur Hafıza Kartında Yoksa Bile Biz Yaratıyoruz.)
    'Others' Adlı Klösürün İçinde 'Contacts' Adlı Klasör Bulunur (Yoksa Biz Oluşturuyoruz.)
    Ardından 3-5 Klasör Daha Oluşturun Kafanıza Göre (güvenlik açısından oluşturmasanızda olur.)
    Resim/Video'muzu Attıktan Sonra 'Uyqulamalar'a Giriyoruz Telefonumuzdan.
    'Dosya Yöneticisini Açıyoruz Ordaki Yolu Takip Ediyoruz. (\Others\Contacts)
    Resimimiz Oradadır
    ANCAK GALERİDE GÖZÜKMÜYOR RESİMİMİZ YANİ GİZLİ 'Contacts' Klasörünün İçine İstediğiniZ isimde Klasör Açabilirsiniz. (fdshfdsg65rgr6 Sallayın Yani :) )

Bir Teşekkür Yeter.. ;) :hmmm

Forumda Baktım Ama Hepsi Programlı Tam Bir Sonuç Yok O Yüzden Bu Konuyu Açma Gereği Duydum... :oke:

Yazan: CemreFunk
  2. fex

fex
    5800 olmuyor arkadasım

3. Çok teşekkür ederim aslinda cok basit bişey ama bazen kafa karıştırıyor. Kesinlikle çalişiyor yöntem süper ellerine sağlık... Yanliz bende biraz acıklayayım ingilizce anlamlarını bilmeyenler için resmi bulmak biraz zor olabiliri. :) dosya yöneticisinden giriyorsunuz ve hafıza kartını seciyosunuz - Others ( Diğer ) Klasörünün içinde Contacts yani ( Rehber ) kasörünün içinde acmis oldugunuz klasörün içinde yada isterseniz direk contacts içinede atabilirisiniz :oke:

4. denemek lazım

5. Teşekkürler :)

6. oldu ben denedım tasıdım resımlerı oldu

7. bu kadar uğraşacağına hafıza kartına My Videos Diye bi klasor aç içine istediğin heyşeryi atabilirsin buraya attığın video resimler galeride gözükmüyor... Olay bu kadar basit... :D

8. way be denyem bunu bir

9. çok ama çok teşekkür ederim kardeşim bendede c6 var ondada işe yaradı eyv tekrar =)

10. çok teşekkürler babo

11. teşekkürler.oldu galba.:oke:

12. teşekkürler dostum...:oke:

13. eline sağlık kardeş

14. tşk ler inşallah çalışır

15. bende bi cfw var rehberdeki resimleri bile gösteriyo namessiz o yüzden +18 e dahir bişe saklamıyorum telefonda .

16. dediklerini harfiyen yerine getirdim ama yinede olmadı kardesim :/

not: telefonum n97 aynı isletim sistemine sahip olduklarını düsünerek denedim. n97'de nasıl olucak bu yöntem bilen var mı? :/

17. Of o ne açıklama be panpa anlamadığım şey kalmadı :d:

18. <br />
    <br />

----------Eklendi @ 20:01:58 ---------- Yazıldı @ 19:59:18 ----------

19. güzel birşey olsa gerek

20. c6 başarılı dostum saol

Yüklüyor...
19/09/2018 - 05:59