<<<Nokia 5800 Sıvı Teması...>>>

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrblithe

Üye
    Konu Sahibi
<<<Nokia 5800 Sıvı Teması...>>>
İyi günler arkadaşlar.Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özürü bir borç bilirim yetkili kişiler gerekli yere taşırlasada memnun olurum.Bugün öğrenci evimi su bastı boru patlamış kalktığımda su ayak bileklerimdeydi neyse cep telefonumda sarj kablosu yetmediği için yerde geceden sarja bırakmıştım.Sabah kaltığımda telefonu öyle görünce su içinde can havliyle alıp sarjdan çıkardım ve bataryasını da çıkardım ve ne kadar suyun içinde kaldı hiç bir fikrim yok.Telefonu elime alıncaya kadar telefon çalışır halde idi yani ekranda görüntü vardı.Elime aldıktan sonra görüntü giddi.Bende 1 2 kez açma tuşuna bastım açılmadı.Bende saç kurutma makinası havlu v.b. şeylerle kurtuttum.Sonra tekrar bataryayı takıp açma girişimlerine bulundum en son terar sarja takıp denedim acaba pil mi bitti filan diye ama yaptığım yanlışmış ilk defa başıma geliyor.Sonra internetten araştırdım pirincin içine gömün diye bir çok yerden tafsiye aldım bende gömdüm 2 3 saaat sonra meraktan açmaya çalıştığımda telefonu açıldı pin kodu ekranı geldi bende hemen çıkarıp bataryayı tekrar pirincn içine koydum.Ayrıca boru normal çeşme suyu borusuydu.
Size sorum önerebileceğiniz birşey varmı telefonumu kurtarmam için teknik servis yada benim yapabileceğim birşey v.s.Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim...

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Açıldı diyosun anlamadım pirince koyma ve kurutma ilk işlem ve ilkyardım gibidir telefonu açmadan söküp koyacaktın pirincin içine şu durumda nasıl telefon :allalla:

• Beğen
Tepkiler: *İnci Sözlük*
Ocean258

Ocean258

Üye
yaa telefon acıldıysa bızden bekledıgın yardım ne anlamadım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt