Nokia 5800 Kullanıcıları Memnuniyet Anketi...

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia 5800'ınızdan memnun musunuz?

• Evet, hemde çok...

Kullanılan: 454 59.0%
  • Evet, idare eder...

Kullanılan: 197 25.6%
  • Hayır, sorun çıkarıyor...

Kullanılan: 46 6.0%
  • Hayır, berbat bir telefon...

Kullanılan: 72 9.4%

• Kullanılan toplam oy
    769
  • Anket kapatılmış .
Hooligan™

Hooligan™

Üye
Kullanmasını bilene mükemmel makine

cntk123

Üye
5800 da yüklediğimiz tema ları oyunları bilgisayardan indirdikten sonra telefonda hafıza kartının neresine kaydediceğiz:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

anisti

anisti

Üye
bencede kullanmasını bilene iyi telefon

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
Kullanmasını bilene çok iyi telefon !!

hoss

hoss

Üye
başka üst segment cihaz kullanmayan iyi gelebilir ama bence tam bir rezalet

PureFood

PureFood

Üye
Anket belli ;)
Yoruma gerek yok çok kötü rezalet berbat vs. bunlar hikaye ;)

nonamex

Üye
Kullanmasını bilene mükemmel makine

İnsanlar gerizekalı, bir siz akıllısınız telefonu kullanabiliyorsunuz zaten. :ehe

Düşük işlemcili ve ramli, sürekli takılıp donan, gpu desteğinden yoksun , bastırmatik ekranlı, takoz gibi , uygulama ve oyun sayısı az( Kimse şu dandirik java oyunlar için, oyun demesin) bir telefon 5800

Bu telefona 500-600 lira vermiş olmanız bu gerçeği değiştirmiyor :oke:

Tek şey Basket

Tek şey Basket

Üye
Sorun çıkarmasa daha iyi olabilir.

sexin

Üye
5800 hakkında söyliceklerim aslında çok kötü ben 1 yıl önce almıştım 5800 ama sadece 1 ay sonra garantiye gönderdim telefon geldi hiç bi sorun yok sadece bir gün sonra sadece bir gün telefon donmaya başladı 2 dakkada bir donuyo iki dakkada bir donuyo telefon geldikten bir gün sonra yine garantiye gönderdim telefon geldi 1 ay sonra yine bi sorun yok ondan sonra 1 gün geçtikten sonra bu sefer sensör bozuldu sürekli kapanıyodu uzun lafın kısası 3 kere aynı hatadan 2 kere farklı hatadan garantiye yolladım baktım olmıcak nokiada değişim isteğimi kabul etmiyo tüketici haklarına başvurdum 5 tane servis formu gösterince haklarım kabul edildi para iadem sağlandı ama yine nokianın bi rürünün gördüm "c7" sanki aşık olmuş gibiydim :D dayanamadım ve babam sağolsun telefonu aldı bana şu an çok memnunun herşeyi çok mükemmel sadece biraz kamerasında yakın görüş sorunu var oda her telefonda varmış yani sorun yok gibi diyeceğim 5800 bana geldiği 30 günden sonra nefret ettim size bir nasihat eyer 5800 alcaksanız mavi değil kırmızı alın ben her yerde böle duydum ama bence hiç alakası yok dayımdada beyaz var şu an diyoki nokianın en dandik telefonu ...... :D :D

Üst Alt